Skocz do zawartości

Historia edycji

Luigi

Luigi

Mam Setke bez sumpa i ostatnio miałem tyle glonów jak odpieniacz zaciągną chemie z remontu i korale i zwierzęta zwinęły się  prawie na dobre, ( obecnie BEZ)

Co do twojej sprawy zacznij od.

* kup bardzo dobrą skałę żywą . Wyjeb  wapien filipinski czy inny gruz , zostaw tylko konstrukcie ceramiczną.

* kaskady tylko z mediami bez absorberów i oryginalnych gąbek.

* i lej bakterie 

Co do zasad prowadzenia ;

Skała => woda => bakterie > cykl azotowy=> drobne życie=> korale według kolejności miękasy, lps , sps. DOSTOSUJ OBSADĘ  RYBNĄ DO ROZMIARU ZBIORNIKA I MOŻLIWOSCI BIOLOGICZNYCH.

 * Światło  w miedzy czasie  ale na spokojnie  miekkie dużo nie potrzebują.

I DUŻO CZYTAJ NA FORACH POLSKICH I ZAGRANICZNYCH WIEDZA TO KLUCZ DO POZNANIA TEGO HOBBY.

NAPISZ ZA MIESIĄC ...

 

 

 

Luigi

Luigi

Mam Setke bez sumpa i ostatnio miałem tyle glonów jak odpieniacz zaciągną chemie z remontu i korale i zwierzęta zwinęły się  prawie na dobra, ( obecnie BEZ)

Co do twojej sprawy zacznij od.

* kup bardzo dobrą skałę żywą . Wyjeb  wapien filipinski czy inny gruz , zostaw tylko konstrukcie ceramiczną.

* kaskady tylko z mediami bez absorberów i oryginalnych gąbek.

* i lej bakterie 

Co do zasad prowadzenia ;

Skała => woda => bakterie > cykl azotowy=> drobne życie=> korale według kolejności miękasy, lps , sps. DOSTOSUJ OBSADĘ  RYBNĄ DO ROZMIARU ZBIORNIKA I MOŻLIWOSCI BIOLOGICZNYCH.

 * Światło  w miedzy czasie  ale na spokojnie  miekkie dużo nie potrzebują.

I DUŻO CZYTAJ NA FORACH POLSKICH I ZAGRANICZNYCH WIEDZA TO KLUCZ DO POZNANIA TEGO HOBBY.

NAPISZ ZA MIESIĄC ...

 

 

 

Luigi

Luigi

Mam Setke bez sumpa i ostatnio miałem tyle glonów jak odpieniacz zaciągną chemie z remontu i korale i zwierzęta zwinęły się  prawie na dobra, ( obecnie BEZ)

Co do twojej sprawy zacznij od.

* kup bardzo dobrą skałę żywą . Wyjeb  wapien filipinski czy inny gruz , zostaw tylko konstrukcie ceramiczną.

* kaskady tylko z mediami bez absorberów i oryginalnych gąbek.

* i lej bakterie 

Co do zasad prowadzenia ;

Skała => woda => bakterie > cykl azotowy=> drobne życie=> korale według kolejności miękasy, lps , sps. DOSTOSUJ OBSADĘ  

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.