Skocz do zawartości

Historia edycji

MiniRafka

MiniRafka

Niestety nie wiem co to bylo z tyłu szczepki, jakaś szara masa żelowa, dość twarda, zarastajaca korala., udało się to oczyścić . Przednia cześć skały pod szczepką wygląda jak by czymś siwym porosła albo coś zeżarło glony wapienne-to fioletowe, w każdym bądź razie nie chce to zejść więc zostaje do obserwacji. 

MiniRafka

MiniRafka

Niestety nie wiem co to z tyłu szczepki, była to jakaś szara masa żelowa dość twarda, zarastajaca korala. Udało się to oczyścić . Przednia cześć skały pod szczepką wygląda jak by czymś siwym porosła albo coś zeżarło glony wapienne-to fioletowej, w każdym bądź razie nie chce to zejść więc zostaje do obserwacji. 

MiniRafka

MiniRafka

Niestety nie wiem co to z tyłu szczepki, była to jakaś masa żelowa dość twarda, zarastajaca korala. Udało się to oczyścić . Przednia cześć skały pod szczepką wygląda jak by czymś siwym porosła albo coś zeżarło glony wapienne-to fioletowej, w każdym bądź razie nie chce to zejść więc zostaje do obserwacji. 

MiniRafka

MiniRafka

Niestety nie wiem co to z tyłu szczepki, była to jakaś masa żelowa dość twarda, zarastajaca korala. Udało się to oczyścić . Przednia cześć skały pod szczepką wygląda jak by czymś siwym porosła albo coś zeżarło glony wapienne-to fioletowej każdym bądź razie nie chce to zejść więc zostaje do obserwacji. 

MiniRafka

MiniRafka

Niestety nie wiem co to z tyłu szczepki, była to jakaś masa żelowa dość twardazarastajaca korala. Udało się to oczyścić . Przednia cześć skały pod szczepką wygląda jak by czymś siwym porosła albo coś zeżarło glony wapienne-to fioletowej każdym bądź razie nie chce to zejść więc zostaje do obserwacji. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.