Skocz do zawartości

Historia edycji

Rezus

Rezus

W dniu 2.08.2021 o 16:07, dale napisał:

natomiast wszelkiego sortu antyszczepionkowcy to szkodliwi idioci. :P

Śmiem sądzic, że jest zupełnie odwrotnie.. tacy jak ty są zagrożeniem dla wolnych ludxi. Daliscie sobie po zamykać biznesy, i wkręcić całe te durne reztrukcje w imię czego?  Szkoda ze rząd tak chetnie jak wy się nie szczepi.Dla mnie możecie szczepić się i 20x i nic mnie to nie interesuje tylko żeby was nie interesowało moje podjedzie do sprawy.  To dopiero początek tresowania, zaraz jedziecie brać piąta i dziesiąta dawke. Jak rok temu mowilem., że bez szczepionki do pracy za jakis czas mie bedsie można chodzić to się śmiali...a dzieci juz zaszczepić daliście?Na czytacie się "naukowej " sponsorowanej papki i udajecie najmądrzejszych. Każdy kto ma inne zdanie jest wedlug was idiota. No cóż, bede z tym żył... gdybym nie był przez pół roku teraz w delegacji we Francji to bym nawet nie wiedział, że dwa razy mialem covida :clowning

Rezus

Rezus

W dniu 2.08.2021 o 16:07, dale napisał:

natomiast wszelkiego sortu antyszczepionkowcy to szkodliwi idioci. :P

Śmiem sądzic, że jest zupełnie odwrotnie.. tacy jak ty są zagrożeniem dla wolnych ludxi. Daliscie sobie po zamykać biznesy, i wkręcić całe te durne reztrukcje w imię czego?  Szkoda ze rząd tak chetnie jak wy się nie szczepi.Dla mnie możecie szczepić się i 20x i nic mnie to nie interesuje tylko żeby was nie interesowało moje podjedzie do sprawy.  To dopiero początek tresowania, zaraz jedziecie brać piąta i dziesiąta dawke. Jak rok temu mowilem., że bez szczepionki do pracy za jakis czas mie bedsie można chodzić to się śmiali...a dzieci juz zaszczepić daliście?Na czytacie się "naukowej " sponsorowanej papki i udajecie najmądrzejszych. Każdy kto ma inne zdanie jest wedlug was idiota. 

Rezus

Rezus

W dniu 2.08.2021 o 16:07, dale napisał:

natomiast wszelkiego sortu antyszczepionkowcy to szkodliwi idioci. :P

Śmiem sądzic, że jest zupełnie odwrotnie..

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.