Skocz do zawartości

Historia edycji

R.I.P

R.I.P

Jeżeli ktoś naiwnie wierzy , że jest w stanie zmienić władzę  przy urnie wyborczej  to jest dla mnie naiwniakiem do entej potęgi.

Jesteśmy w takiej sytuacji ( chodzi o cały świat ) że bez napierdalanki niczego już nie zmienimy.

I gwarantuje wam , że czas w którym zęby i głowy będą lecieć już się zbliża duuuuużymi krokami.

p.s

Nuke ... również na własnej d*pie doświadczyłem co to covid i jego chore procedury. Dużo bym mógł napisać ale nie ma to tu sensu ....

Współczuję ci chłopie. Bądź twardy i nie odpuszczaj!

Kiedyś pisałem że jak gnoje z rządu zabiorą się za nasze dzieciaki to to będzie punkt zapalny .... i co nie jest tak?

Pfajzer pisze że szczepionki od 12 roku a te śmieci co? .... już w przedszkolach będą szczepić? ....

Ludzie myślta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sława Wielkiej Narodowej Polsce

PK

R.I.P

R.I.P

Jeżeli ktoś naiwnie wierzy , że jest w stanie zmienić władzę  przy urnie wyborczej  to jest dla mnie naiwniakiem do entej potęgi.

Jesteśmy w takiej sytuacji ( chodzi o cały świat ) że bez napierdalanki niczego już nie zmienimy.

I gwarantuje wam , że czas w którym zęby i głowy będą lecieć już się zbliża duuuuużymi krokami.

p.s

Nuke ... również na własnej d*pie doświadczyłem co to covid i jego chore procedury. Dużo bym mógł napisać ale nie ma to tu sensu ....

Współczuję ci chłopie. Bądź twardy i nie odpuszczaj!

Kiedyś pisałem że jak gnoje z rządu zabiorą się za nasze cieciaki to to będzie punkt zapalny .... i co nie jest tak?

Pfajzer pisze że szczepionki od 12 roku a te śmieci co? .... już w przedszkolach będą szczepić? ....

Ludzie myślta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sława Wielkiej Narodowej Polsce

PK

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.