Skocz do zawartości

Historia edycji

slawekb

slawekb

Dzięki za pomoc, ślimaki faktycznie błyskawicznie pojawiły się. Dzisiaj karmiłem je drugi raz. 

Wczoraj wieczorem wypatrzyłem że jeden wieloszczet ma ponad 10 cm, chyba pora na eksmisję. Muszę nabyć szczypce do tego. Zastanawiam się też czy powinienem walczyć z glonem. Na środkowej skale wyrósł dość pokaźny. Powinienem poczekać aż będę miał więcej korali? W tej chwili glon nie ma zbyt wielkiej konkurencji pokarmowej. Zbiornik ma ledwo miesiąc.

Edit: zapomniałem jeszcze dodać że w tym tygodniu chcę pozyskać ślimaki turbo, na razie nie mam nic glonożernego poza asteriną

20200413_125154_HDR~2-1-1.jpg

slawekb

slawekb

Dzięki za pomoc, ślimaki faktycznie błyskawicznie pojawiły się. Dzisiaj karmiłem je drugi raz. 

Wczoraj wieczorem wypatrzyłem że jeden wieloszczet ma ponad 10 cm, chyba pora na eksmisję. Muszę nabyć szczypce do tego. Zastanawiam się też czy powinienem walczyć z glonem. Na środkowej skale wyrósł dość pokaźny. Powinienem poczekać aż będę miał więcej korali? W tej chwili glon nie ma zbyt wielkiej konkurencji pokarmowej. Zbiornik ma ledwo miesiąc.

20200413_125154_HDR~2-1-1.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.