Skocz do zawartości

Historia edycji

slawekb

slawekb

Kolejny updacik. Kilka nowych zwierzaczków doszło - Sarcopython, trochę wieksza (chyba 7 łebków) szczepka zoasów Purple Bee i stadko Columbelli (wreszcie). Ślimaki zabrały się ochoczo do pracy. Sarco wsadziłem w szczelinę i po 30 minutach z niej wypada, muszę coś innego wymyślić. Przesunąłem też zoasy z okrągłą podstawką bardziej do przodu, mam nadzieję ze ich nie uszkodziłem (musiałem odciąć bolec od podstawki). Glony nitkowe powoli wymierają, niestety trochę zastępuje je cyjano.

Wreszcie udało mi się zrobić w miarę ładne zdjęcie Caulaustrei, jednak trzeba kombinować z innym światłem niż akwariowe.

20200426_232427_HDR.thumb.jpg.9f0820a911a30eef40a2c719e750daa4.jpg

slawekb

slawekb

Kolejny updacik. Kilka nowych zwierzaczków doszło - Sarcopython, trochę wieksza (chyba 7 łebków) szczepka zoasów Purple Bee i stadko Columbelli (wreszcie). Ślimaki zabrały się ochoczo do pracy. Sarco wsadziłem w szczelinę i po 30 minutach z niej wypada, muszę coś innego wymyślić. Przesunąłem też zoasy z okrągłą podstawką bardziej do przodu, mam nadzieję ze ich nie uszkodziłem (musiałem odciąć bolec od podstawki). Glony nitkowe powoli wymierają, niestety trochę zastępuje je cyjano.

Wreszcie udało mi się zrobić w miarę ładne zdjęcie Caulaustrei, jednak trzeba kombionować z innym światłem niż akwariowe.

20200426_232427_HDR.thumb.jpg.9f0820a911a30eef40a2c719e750daa4.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.