Skocz do zawartości

Historia edycji

minor

minor

Doczytałem, że te lampy od AI można łączyć ze sobą parami i tym sposobem kupiłem AI Prime 16HD z planem, że w razie potrzeby kupie kolejną.

Z rozczarowań wentylator głosniejszy niż w chińczyczyku. Dużo głośniejszy. Chończyka prawie nie było słychać a to wyje i wyje.

Z wyzwań chciałem lampe z pełnym sterowaniem no to mam i... jak to kurcze ustawić:) Za mało opcji źle, za dużo opcji okazuje się że jeszcze gorzej. Narazie wrzuciłem jakiś gotowy preset a teraz pozostaje pewnie kilka godzin lektury polskich i zagranicznych for i grup, żeby skumać jak to światło ustawiać.

minor

minor

Doczytałem, że te lampy od AI można łączyć ze sobą parami i tym sposobem kupiłem AI Prime 16HD z planem że w razie potrzeby, kupie kolejną.

Z rozczarowań wentylator głosniejszy niż w chińczyczyku. Dużo głośniejszy. Chończyka prawie nie było słychać a to wyje i wyje.

Z wyzwań chciałem lampe z pełnym sterowaniem no to mam i... jak to kurcze ustawić:) Za mało opcji źle, za dużo opcji okazuje się że jeszcze gorzej. Narazie wrzuciłem jakiś gotowy preset a teraz pozostaje pewnie kilka godzin lektury polskich i zagranicznych for i grup, żeby skumać jak to światło ustawiać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.