Skocz do zawartości

Historia edycji

minor

minor

Z moich "wyliczeń" to nadal będzie za mało. U mnie AI świeci na 100% co się da. I dopiero jak ją tak ustawiłem to zobaczyłem że jak rosną niektóre koralowce. 

Spectra nie ma w ledach tych 30w. A dodatkowo max można uzyskać tylko mając full biały kolor. Ja jak sprawdzałem ustawienie przyjemne dla oka to nawet 20w nie pobierała z gniazdka, więc na ledach było jeszcze mniej.

@Adifoto uważam że lepiej zrobisz jak jednak odżałujesz więcej kasy. I kupisz lampę raz a dobrze. To światło naprawdę dużo daje. I naprawdę dużo go potrzeba.

A jeśli chodzi o sterowanie, to jak najbardziej można dwa timery kupić i ustawić godziny. Ale tu znowu przewaga AI. Płynne wschody i zachody. Jak tego nie miałem to widziałem jednak jak przez chwilę ryby były zgubione i przestraszone jak światło gasło lub się zapalało. Nie wiem czy im to szkodziło ale teraz tak fajnie widać jak idą spać jeszcze jak trochę świeci i jak gaśnie to już zawsze są na swoim miejscu gotowe do nocy.

minor

minor

Z moich "wyliczeń" to nadal będzie za mało. U mnie AI świeci na 100% co się da. I dopiero jak ją tak ustawiłem to zobaczyłem że jak rosną niektóre koralowce. 

Spectra nie ma w ledach tych 30w. A dodatkowo max można uzyskać tylko mając full biały kolor. Ja jak sprawdzałem ustawienie przyjemne dla oka to nawet 20w nie pobierała z gniazdka, więc na ledach było jeszcze mniej.

@Adifoto uważam że lepiej zrobisz jak jednak odżałujesz więcej kasy. I kupisz lampę raz a dobrze. To światło naprawdę dużo daje. I naprawdę dużo go potrzeba.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.