Skocz do zawartości

Historia edycji

Luk

Luk

6 godzin temu, Luca197 napisał:

Cześć mam pytanie odnośnie pompy obiegowej Jebao DCP 6500 . Mianowicie chodzi, o to czy jest ona cicha ?

Mam taką - kupiłem używaną - i jest cicha - naprawdę cicha.
Wcześniej miałem Aqua Medic OR3500 była ciut głośniejsza od jebao.
Poza tym bardzo podoba mi się sterownik - w seriach DCP - mozna bardzo dokładnie ustawić sobie pompę, szczególnie jeśli się ma zwykły zawór kulowy na spływie, wtedy zawor ustawiasz wedle potrzeby a poziom wody w kominie bardzo dokładnie sobie wyregulujesz właśnie na sterowniku. Nie wiem jak jest z ich awaryjnością ale sterowanie mają BARDZO na PLUS jak dla mnie - POLECAM

Jedna moja wskazówka. Mam hydraulike fi 25 i jak otwieram zawór na maxa, to aby pompa zrównała się ze spadkiem wody musze ustawić ją na 97%
Czyli moja hydraulika fi 25 ma przepustowość 97% pompy DCP 6500 - czyli prawie na max
Następnym razem hydraulikę zrobiłbym na rurach fi32 ;)

Luk

Luk

5 godzin temu, Luca197 napisał:

Cześć mam pytanie odnośnie pompy obiegowej Jebao DCP 6500 . Mianowicie chodzi, o to czy jest ona cicha ?

Mam taką - kupiłem używaną - i jest cicha - naprawdę cicha.
Wcześniej miałem Aqua Medic OR3500 była ciut głośniejsza od jebao.
Poza tym bardzo podoba mi się sterownik - w seriach DCP - mozna bardzo dokładnie ustawić sobie pompę, szczególnie jeśli się ma zwykły zawór kulowy na spływie, wtedy zawor ustawiasz wedle potrzeby a poziom wody w kominie bardzo dokładnie sobie wyregulujesz właśnie na sterowniku. Nie wiem jak jest z ich awaryjnością ale sterowanie mają BARDZO na PLUS jak dla mnie - POLECAM

Jedna moja wskzówka. Mam hydraulike fi 25 i jak otwieram zawór na maxa, to aby pompa zrównała się ze spadkiem wody musze ustawić ją na 97%
Czyli moja hydraulika fi 25 ma przepustowość 97% pompy DCP 6500 - czyli prawie na max
Następnym razem hydraulikę zrobiłbym na rurach fi32 ;)

Luk

Luk

5 godzin temu, Luca197 napisał:

Cześć mam pytanie odnośnie pompy obiegowej Jebao DCP 6500 . Mianowicie chodzi, o to czy jest ona cicha ?

Mam taką - kupiłem używaną - i jest cicha - naprawdę cicha.
Wcześniej miałem Aqua Medic OR3500 była ciut głośniejsza od jebao.
Poza tym bardzo podoba mi się sterownik - w seriach DCP - mozna bardzo dokładnie ustawić sobie pompę, szczególnie jeśli się ma zwykły zawór kulowy na spływie, wtedy zawor ustawiasz wedle potrzeby a poziom wody w kominie bardzo dokładnie sobie wyregulujesz właśnie na sterowniku. Nie wiem jak jest z ich awaryjnością ale sterowanie mają BARDZO na PLUS jak dla mnie - POLECAM

Luk

Luk

5 godzin temu, Luca197 napisał:

Cześć mam pytanie odnośnie pompy obiegowej Jebao DCP 6500 . Mianowicie chodzi, o to czy jest ona cicha ?

Mam taką - kupiłem używaną - i jest cicha ;)
Wcześniej miałem Aqua Medic OR3500 była ciut głośniejsza od jebao.
Pozatym bardzo podoba mi się sterownik - w seriach DCP - mozna bardzo dokładnie ustawić sobie pompę, szczególnie jeśli się ma zwykły zawór kulowy na spływie, wtedy zawor ustawiasz wedle potrzeby a poziom wody w kominie bardzo dokładnie sobie wyregulujesz właśnie na sterowniku. Nie wiem jak jest z ich awaryjnością ale sterowanie mają BARDZO na PLUS jak dla mnie - POLECAM

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.