Skocz do zawartości

Historia edycji

Maretwoth

Maretwoth

7 godzin temu, Many 1974 napisał:

Kolego może inaczej, sprecyzuj dokładnie datę zalanie baniaka, bo ja odbieram to że zalałeś go parę dni temu i już chcesz ze wszystkim walczyć?

zalany byl w pazdzierniku 2019 wszystkie plagi przeszly itp na spokojnie w grudniu jak azot spadl i fosfor do wartosci zdatnych do zycia kupilem ekipe czyszczaca aa teraz to jest kilka dni temu wlozylem koralowce i kleilem po 3 sztuki kazdego dnia zeby nie za duzo wlasnie na raz i z koralami weszla rozgwiazda

4 godziny temu, norbi2222 napisał:

Przy 60 litrowym zbiorniku tyle dolewki na dobę? Gdzie to się mieści? W moim zbiorniku, ponad 1000 l i powierzchni tafli wody 160x100 dolewka uzupełnia około 6 l na dobę.

nie na dobe, co kilka dni 3/4 

 

nie mam dolewki automatycznej ani sumpa bo z tego co czytalem do tak malych baniakow nie byly potrzebne ludziom

 

ogolnie problem polegal na lekkim brazowym osadzie na szybach myslalem ze to okrzemki ale mniejsza z tym problem zniknal

 

chodzi mi o glowny temat glonow nitkowych i doszedlem do wniosku z toku rozumowania ze to wina azotu wiec pytanie jak go zbic i ustabilizowac parametry i prosilbym o instrukcje bo czytac mozna i 999 stron ale rownie dobrze moga to pisac amatorzy jak ja wiec spodziewalem sie krytyki ale bardziej porad od kogos doswiadczonego 

 

Maretwoth

Maretwoth

6 godzin temu, Many 1974 napisał:

Kolego może inaczej, sprecyzuj dokładnie datę zalanie baniaka, bo ja odbieram to że zalałeś go parę dni temu i już chcesz ze wszystkim walczyć?

zalany byl w pazdzierniku 2019 wszystkie plagi przeszly itp na spokojnie w grudniu jak azot spadl i fosfor do wartosci zdatnych do zycia kupilem ekipe czyszczaca aa teraz to jest kilka dni temu wlozylem koralowce i kleilem po 3 sztuki kazdego dnia zeby nie za duzo wlasnie na raz i z koralami weszla rozgwiazda

4 godziny temu, norbi2222 napisał:

Przy 60 litrowym zbiorniku tyle dolewki na dobę? Gdzie to się mieści? W moim zbiorniku, ponad 1000 l i powierzchni tafli wody 160x100 dolewka uzupełnia około 6 l na dobę.

nie na dobe, co kilka dni 3/4 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.