Skocz do zawartości

Historia edycji

ambjaslo

ambjaslo


Nie mogę wstawić zdjęcia.

IMG_20200408_173655.thumb.jpg.03ac913b2e12eed72be6ebf3c146eb03.jpgWitam wszystkich piszę na tym forum i proszę o pomoc w zidentyfikowaniu glonów.

Akwarium ma 6mies. na suchej skale rafowej.Dojrzewało 1,5mies.zanim zostało wpuszczone jakiekolwiek życie.

Zwalczyłem z żoną okrzemki,dino i najgorsze cyjano,teraz przyszła  kolej na to coś co nie wiem co to jest.

Bo jeśli to bryopsis albo derbesja to podejrzewam że pozostaje tylko użycie flukonazolu albo jakąś poradę

od was bo tego leku nie uśmiecha mi się podawać.Czy ewentualnie akwarium jeszcze dojrzewa,tylko że skały 

są coraz bardziej czarne.Od początku prowadzimy nasze akwarium według porad  co do plag z tego forum.

Niestety nie mogę wstawić zdjęcia (ma poniżej 1MB)

ambjaslo

ambjaslo


Nie mogę wstawić zdjęcia.

Witam wszystkich.Pierwszy raz piszę na tym forum i proszę o pomoc w zidentyfikowaniu glonów.

Akwarium ma 6mies. na suchej skale rafowej.Dojrzewało 1,5mies.zanim zostało wpuszczone jakiekolwiek życie.

Zwalczyłem z żoną okrzemki,dino i najgorsze cyjano,teraz przyszła  kolej na to coś co nie wiem co to jest.

Bo jeśli to bryopsis albo derbesja to podejrzewam że pozostaje tylko użycie flukonazolu albo jakąś poradę

od was bo tego leku nie uśmiecha mi się podawać.Czy ewentualnie akwarium jeszcze dojrzewa,tylko że skały 

są coraz bardziej czarne.Od początku prowadzimy nasze akwarium według porad  co do plag z tego forum.

Niestety nie mogę wstawić zdjęcia (ma poniżej 1MB)

ambjaslo

ambjaslo

Witam wszystkich.Pierwszy raz piszę na tym forum i proszę o pomoc w zidentyfikowaniu glonów.

Akwarium ma 6mies. na suchej skale rafowej.Dojrzewało 1,5mies.zanim zostało wpuszczone jakiekolwiek życie.

Zwalczyłem z żoną okrzemki,dino i najgorsze cyjano,teraz przyszła  kolej na to coś co nie wiem co to jest.

Bo jeśli to bryopsis albo derbesja to podejrzewam że pozostaje tylko użycie flukonazolu albo jakąś poradę

od was bo tego leku nie uśmiecha mi się podawać.Czy ewentualnie akwarium jeszcze dojrzewa,tylko że skały 

są coraz bardziej czarne.Od początku prowadzimy nasze akwarium według porad  co do plag z tego forum.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.