Skocz do zawartości

Historia edycji

Luigi

Luigi

 

No to tak, jak pomyślałem tak zrobiłem. Mianowicie wywaliłem błazenki, oddałem do sklepu.  Krewetki, kraby i inne stworzenia mają święty spokój.

Równocześnie,  upolowałem  dawno zamówionego   ctenochaetus strigosus. i jeszcze dwóch gości.

*Powoli wszystko wraca do równowagi biologicznej , Valonii jest mniej bo już skałę widać . Percnon podrósł  z pięć razy , wiec zaczyna się brać za konkrety.

*Po wprowadzeniu ryb jak zwykle ospa się przyplątała. Takie ryzyko świadomie wziąłem prosto z importu bez kwarantanny.

* Jeszcze kilka zmian z koralami i pokaże całokształt    

* Aiptasia - jest jej mniej  i co najważniejsze nieprzyrastań populacji.

  

 

 

spacer.png

 

 

 

Luigi

Luigi

 

No to tak, jak pomyślałem tak zrobiłem. Mianowicie wywaliłem błazenki, oddałem do sklepu.  Krewetki, kraby i inne stworzenia mają święty spokój.

Równocześnie,  upolowałem  dawno zamówionego   ctenochaetus strigosus. i jeszcze dwóch gości.

*Powoli wszystko wraca do równowagi biologicznej , Valonii jest mniej bo już skałę widać . Percnon podrósł  z pięć razy , wiec zaczyna się brać za konkrety.

*Po wprowadzeniu ryb jak zwykle ospa się przyplątała. Takie ryzyko świadomie wziąłem prosto z importu bez kwarantanny.

* Jeszcze kilka zmian z koralami i pokarze całokształt    

* Aiptasia - jest jej mniej  i co najważniejsze nieprzyrastań populacji.

  

 

 

spacer.png

 

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.