Skocz do zawartości

Historia edycji

Hoom

Hoom

Witam właśnie jestem trakcie zamawiania nowego akwarium wymiary to 1150x700x600 . Pytanie mam o wielkość balkonu z lewej strony . Będą w nim tylko dwa otwory , spływ i rewizja .Dwa otwory  Powrotu będą wiercone w tylnej szybie . Kolega namawia mnie na to by zrobić balkon na całej szerokości że niby lepiej mieć grzebień 700mm długości i zawsze tam można jakieś szczepki położyć . Firma chce mi zrobić balkon 150 szeroki i wysoki na 300mm długość to polowe szerokości akwarium . Co sądzicie jakie wymiary balkonu będą lepsze . Zastanawiam sie zrobić Max 200mm głęboki 150mm szeroki tylko czy dać go na całej szerokości akwarium czy tylko do połowy czyli 350mm . Mam pytanie tez o wielość spływu i rewizji , jakiej to dać średnicy . Powrót chce dać dwa razy po 25 lub 32 , pompa będzie maxspect duo 12k 

Hoom

Hoom

Witam właśnie jestem atrakcje zamawiania nowego akwarium wymiary to 1150x700x600 . Pytanie mam o wielkość balkonu z lewej strony . Będą w nim tylko dwa otwory , spływ i rewizja .Dwa otwory  Powrotu będą wiercone w tylnej szybie . Kolega namawia mnie na to by zrobić balkon na całej szerokości że niby lepiej mieć grzebień 700mm długości i zawsze tam można jakieś szczepki położyć . Firma chce mi zrobić balkon 150 szeroki i wysoki na 300mm długość to polowe szerokości akwarium . Co sądzicie jakie wymiary balkonu będą lepsze . Zastanawiam sie zrobić Max 200mm głęboki 150mm szeroki tylko czy dać go na całej szerokości akwarium czy tylko do połowy czyli 350mm . Mam pytanie tez o wielość spływu i rewizji , jakiej to dać średnicy . Powrót chce dać dwa razy po 25 lub 32 , pompa będzie maxspect duo 12k 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.