Skocz do zawartości

Historia edycji

Daniell

Daniell

fannadli@ jak bym wszystko wiedział to bym nie pytała jak zlikwidować ten glon, proszę czytać ze zrozumieniem, a nie pisać po to tylko żeby pisać - krótko: miałeś taki sam problem z glonem jak ja, udało się go zlikwidować bez wyrzucania skały to napisz.
Taki wpis napewno każdy doceni nie tylko ja ale też  inni koledży pomnie z takim problemem  

Podsumowując: Chciałbym  żeby ten wpis był wartościowym więc podzieliłem się tym co już wiem na temat tego glonu żeby to nie był kolejny bełkot na forum ,, zgaduj zgadula” lub inne nie wiadomo cuś...

 

Daniell

Daniell

fannadli@ jak bym wszystko wiedział to bym nie pytała jak zlikwidować ten glon, proszę czytać ze zrozumieniem, a nie pisać po to tylko żeby pisać - krótko: miałeś taki sam problem z glonem jak ja, udało się go zlikwidować bez wyrzucania skały to napisz.
Taki wpis napewno każdy doceni nie tylko ja ale też  inni koledży pomnie z takim problemem  

Podsumowując: Chciałbym  żeby ten wpis był wartościowy więc podzieliłem się tym co już wiem na temat tego glony żeby to nie był kolejny bełkot na forum ,, zgaduj zgadula” lub inne nie wiadomo cuś...

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.