Skocz do zawartości

Historia edycji

Blues

Blues

Ja nie mam odpieniacza akwa małe (93l w obiegu) stosuje vsv do zbicia azotanów, niestety cały czas mam deficyt fosforanów więc dolewam fosforany(easy-life fosfo) w ilości 3ml na tydzień azotany z 50 spadły do około 2-5 przyduchy nie miałem ale vsv podawałem od 0,2 ml/24 i powoli podnosiłem do 2ml/24 w 2

dawkach moim zdaniem wymiana gazowa bez odpieniacza wcale nie jest słaba a wystarczy ustalić optymalną dawkę vsv żeby nie podusić zwierząt i osiągnąć docelowo efekt 

Blues

Blues

Ja nie mam odpieniacza akwa małe (93l w obiegu) stosuje vsv do zbicia azotanów, niestety cały czas mam deficyt fosforanów więc dolewam fosforany(easy-life fosfo) w ilości 3ml na tydzień azotany z 50 spadły do około 2-5 przyduchy nie miałem ale vsv podawałem od 0,2 ml/24 i powoli podnosiłem do 2ml/24 w 2

dawkach

Blues

Blues

Ja nie mam odpieniacza akwa małe (93l w obiegu) stosuje vsv do zbicia azotanów, niestety cały czas mam deficyt fosforanów więc dolewam fosforany(easy-life fosfo) w ilości 3ml na tydzień azotany z 50 spadły do około 2-5 przyduchy nie miałem ale vsv podawałem od 0,2 ml/24 i powoli podnosiłem do 2ml/24 w 2 2 dawkach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.