Skocz do zawartości

Historia edycji

pio_t

pio_t

16 minut temu, pawellb napisał:

Już wszystko kupiłeś, więc mój wpis tylko tak dla informacji. Kupując używane rzeczy wyszło by taniej. Za ponad 3tys. można by nabyć piękny kompletny zestaw i to z życiem. Ale każdy zakłada ocean jak mu się podoba. Powodzenia. 

Z tym się zgodzę, bo rozważałem taką opcję (trochę szukałem) tylko jest parę ale...:

1. transport i związane z tym komplikacje

2. używane rzeczy mają to do siebie, że są używane - ktoś może wcześniej również kupił używane - a to jest ciężki do weryfikacji /  a sprzęt dożywotni nie jest / więc często zapłacimy 2x 

3. czas

4. kupić całość / to tak jak by kupić rocznego psa / niby fajny niby nie psoci / ale coś Cię po drodze ominęło

Dzięki, jak już baniak wystartuje dodam zdjęcie :)

pio_t

pio_t

5 minut temu, pawellb napisał:

Już wszystko kupiłeś, więc mój wpis tylko tak dla informacji. Kupując używane rzeczy wyszło by taniej. Za ponad 3tys. można by nabyć piękny kompletny zestaw i to z życiem. Ale każdy zakłada ocean jak mu się podoba. Powodzenia. 

Z tym się zgodzę tylko, bo rozważałem taką opcję (trochę szukałem) tylko jest parę ale...:

1. transport i z tym związane komplikacje

2. używane rzeczy mają to do siebie, że są używane - ktoś może wcześniej również kupił używane - a to jest ciężki do weryfikacji /  a sprzęt dożywotni nie jest / więc często zapłacimy 2x 

3. czas

4. kupić całość / to tak jak by kupić rocznego psa / niby fajny niby nie psoci / ale coś Cię po drodze ominęło

Dzięki, jak już baniak wystartuje dodam zdjęcie :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.