Skocz do zawartości

Historia edycji

pio_t

pio_t

Witam z tej strony Piotrek z Lublina,  w końcu skompletowałem sprzęt i wystartowałem wspólnie z moją drugą lepszą połową pierwzą solankę :)

Za jakiś czas jak dojrzeje baniak będę szukał korali i rybek ( ktoś coś z lbn lub okolic ) ? 

 

Akwarium:

-96l 60x40x40  OptiWhite

Sprzęt:

- kaskada fzn 3 ( 500g matrixa bio, 50g węgla, (+/- 500g kulek maxspecta, wata) wata planowana zmiana co 2dni, kulki i matrix płukanie raz na miesiac co by sie nie zasyfiły, węgiel co 2 miesiace)

- odpieniacz Tunze 9004

- 2x falownik sun jvp 130

- oświetlenie 75W cree led gako ( pierwsze 2 tyg planuje świecić 4h dziennie, póżniej dolelowo )

Skała, piach, woda :

- 18kg NATURES OCEAN sucha ( płukana kilka dni ( strasznie się z niej sypało )

- 9kg NATURES OCEAN piasek żywy około 2cm

- sól instant ocean póki co 1,024

-temp 25C

 

 

 

Na start poleciały bakterie i kostka solowca, wczoraj zalewane dzisiaj woda juz klarowna, aparat niestety nie odzwierciedla kolorów jest dużo jaśniej i przejżyściej.

Mile widziane podpowiedzi i sugestie :) pozdrawiam

 

akwa.jpg

pio_t

pio_t

Witam z tej strony Piotrek z Lublina,  w końcu skompletowałem sprzęt i wystartowałem wspólnie z moją drugą lepszą połową pierwzą solankę :)

Za jakiś czas jak dojrzeje baniak będę szukał korali i rybek ( ktoś coś z lbn lub okolic ) ? 

 

Sprzęt:

- kaskada fzn 3 ( 500g matrixa bio, 50g węgla, (+/- 500g kulek maxspecta, wata) wata planowana zmiana co 2dni, kulki i matrix płukanie raz na miesiac co by sie nie zasyfiły, węgiel co 2 miesiace)

- odpieniacz Tunze 9004

- 2x falownik sun jvp 130

- oświetlenie 75W cree led gako ( pierwsze 2 tyg planuje świecić 4h dziennie, póżniej dolelowo )

Skała, piach, woda :

- 18kg NATURES OCEAN sucha ( płukana kilka dni ( strasznie się z niej sypało )

- 9kg NATURES OCEAN piasek żywy około 2cm

- sól instant ocean póki co 1,024

-temp 25C

 

 

 

Na start poleciały bakterie i kostka solowca, wczoraj zalewane dzisiaj woda juz klarowna, aparat niestety nie odzwierciedla kolorów jest dużo jaśniej i przejżyściej.

Mile widziane podpowiedzi i sugestie :) pozdrawiam

 

akwa.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.