Skocz do zawartości

Historia edycji

Tapajos32

Tapajos32

On ma asymetryczne szczypce czy mi się wydaje?

Generalnie po kształcie szczypiec można zawyrokować czy mięsożerca czy też bardziej glonożerny (ale i tak jak większość krabów po trochu mięsożerny) - ja też przytargałem dzikusa ze szczepką jak na razie wcina glony (ma szczypce dłuższe zakończone trochę jak pęsety) ten  Twój ma jakby asymetryczne? 

U mięsożernych Xannthidae są one krótsze i mają formę obcęg a nie pęsetek.

 

Tapajos32

Tapajos32

On ma asymetryczne szczypce czy mi się wydaje?

Generalnie po kształcie szczypiec można zawyrokować czy mięsożerca czy też bardziej glonożerny (ale i tak jak większość krabów po trochu mięsożerny) - ja też przytargałem dzikusa ze szczepką jak na razie wcina glony (ma szczypce dłuższe zakończone trochę jak pęsety) ten  Twój ma jakby asymetryczne? ale po ich kształcie wnoszę że może gustować w glonach... są bardziej wydłużone - u mięsożernych Xannthidae są one krótsze i mają formę obcęg a nie pęsetek.

 

Tapajos32

Tapajos32

On ma asymetryczne szczypce czy mi się wydaje?

Generalnie po kształcie szczypiec można zawyrokować czy mięsożerca czy też bardziej glonożerny (ale i tak jak większość krabów po trochu mięsożerny) - ja też przytargałem dzikusa ze szczepką jak na razie wcina glony (ma szczypce dłuższe zakończone trochę jak pęsety) ten  Twój ma jakby asymetryczne? ale po ich kształcie wnoszę że może gustować w glonach... są bardziej wydłużone - u mięsożernych Xannthidae są one krótsze i mają formę obcęg a nie pęsek.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.