Skocz do zawartości

Historia edycji

MiniRafka

MiniRafka

Nowo odkryty mieszkaniec akwarium do identyfikacji. Siedzi sobie na czarnej szybie jakieś 3cm nad poziomem wody. Wielkość około 2mm.

 

IMG_20200614_121310.jpg

Bardzo mnie cieszy każde życie w zbiorniku, nawet to drobne, wiem że wszystko idzie w dobrym kierunku. W przyszłym tygodniu planuje następną porcję korali, krewetek na apitasie i rybki. Teraz mam cztery korale, dwie ryby, krewetki, kraba, 15 ślimaków i setki drobnego życia-kiałze, równonogi, asteriny, te niezidentyfikowane jeszcze robaczki.  No i jeszcze setki rurówek spiboris, kilka gąbek, wieloszczety i robaki piaskowe. 

MiniRafka

MiniRafka

Nowo odkryty mieszkaniec akwarium do identyfikacji. Siedzi sobie na czarnej szybie jakieś 3cm nad poziomem wody.

 

IMG_20200614_121310.jpg

Bardzo mnie cieszy każde życie w zbiorniku, nawet to drobne, wiem że wszystko idzie w dobrym kierunku. W przyszłym tygodniu planuje następną porcję korali, krewetek na apitasie i rybki. Teraz mam cztery korale, dwie ryby, krewetki, kraba, 15 ślimaków i setki drobnego życia-kiałze, równonogi, asteriny, te niezidentyfikowane jeszcze robaczki.  No i jeszcze setki rurówek spiboris, kilka gąbek, wieloszczety i robaki piaskowe. 

MiniRafka

MiniRafka

Nowo odkryty mieszkaniec akwarium do identyfikacji. BSiedzi sobie na czarnej szybie jakieś 3cm nad poziomem wody.

 

IMG_20200614_121310.jpg

MiniRafka

MiniRafka

Bardzo mnie cieszy każde życie w zbiorniku, nawet to drobne, wiem że wszystko idzie w dobrym kierunku. W przyszłym tygodniu planuje następną porcję korali, krewetek na apitasie i rybki. Teraz mam cztery korale, dwie ryby, krewetki, kraba, 15 ślimaków i setki drobnego życia-kiałze, równonogi, asteriny, te niezidentyfikowane jeszcze robaczki.  No i jeszcze setki rurówek spiboris, kilka gąbek, wieloszczety i robaki piaskowe. 

MiniRafka

MiniRafka

Bardzo mnie cieszy każde życie w zbiorniku, nawet to drobne, wiem że wszystko idzie w dobrym kierunku. W przyszłym tygodniu planuje następną porcję korali, krewetek na apitasie i rybki. Teraz mam cztery korale, dwie ryby, krewetki, kraba, 15 ślimaków i setki drobnego życia-kiałze, równonogi, asteriny, te niezidentyfikowane jeszcze robaczki.  No i jeszcze setki rurówek spiboris, wieloszczety i robaki piaskowe. 

MiniRafka

MiniRafka

Bardzo mnie cieszy każde życie w zbiorniku, nawet to drobne, wiem że wszystko idzie w dobrym kierunku. W przyszłym tygodniu planuje następną porcję korali, krewetek na apitasie i rybki. Teraz mam cztery korale, dwie ryby, krewetki, kraba, 15 ślimaków i setki drobnego życia-kiałze, równonogi, asteriny i te niezidentyfikowane jeszcze robaczki.  No i jeszcze setki rurówek spiboris

MiniRafka

MiniRafka

Bardzo mnie cieszy każde życie w zbiorniku, nawet to drobne, wiem że wszystko idzie w dobrym kierunku. W przyszłym tygodniu planuje następną porcję korali, krewetek na apitasie i rybki. Teraz mam cztery korale, dwie ryby, krewetki, kraba, 15 ślimaków i setki drobnego życia-kiałze, równonogi, asteriny i te niezidentyfikowane jeszcze robaczki. 

MiniRafka

MiniRafka

Bardzo mnie cieszy każde życie w zbiorniku, nawet to drobne, wiem że wszystko idzie w dobrym kierunku. W przyszłym tygodniu planuje następną porcję korali, krewetek na apitasie i rybki. Teraz mam cztery korale, dwie ryby, kraba, 15 ślimaków i setki drobnego życia-kiałze, równonogi, asteriny i te niezidentyfikowane jeszcze robaczki. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.