Skocz do zawartości
lechuuuu85

Kessil AP700 do akwarium 150cm? Czy oświetli dobrze akwarium?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam akwarium 150x55x60cm. Proszę o pomoc.

Jest możliwość okazyjnie kupić Lampę KESSIL AP700. Wg sprzedającego ma około 1,5 roku.  Z opisu widać, że oświetla ona powierzchnię około 122cm. 

Dzwoniłem do pobliskiego sklepu zasięgnąć opinii Pan mówi, że spokojnie wystarczy.

Komin ma u mnie 19 cm więc tam skały nie będzie. Dodatkowo chce zrobić dwa słupy ze skały, dałbym je bliżej środka. Więc spokojnie bym się zmieścił w tych 122cm.

 

Prosze o opinie. Obecnie mam Reefmaxa na świetlówce, nie wiem jak taa lampa LEDowa świeci :)  SPSów narazie nie bede miał. W przyszłości wezme pod uwagę dołożenie do tego albo świetlówek :) 

 

 

Edytowane przez lechuuuu85 (wyświetl historię edycji)

Sotech.pl - sklepy internetowe RWD - Poszukiwani zdalni pracownicy do ręcznego dodawania towarów do sklepu internetowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna lampa , ale ona ma 185 wat czy jakoś tam , nie da rady w Twoim zbiorniku miałem ja w zbiorniku 120x50x50 I było ok chociaż maxspect rsx 200 wat lepiej doswietla A tu I tu producent mówi o 120cm ,ale to tylko moje zdanie

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za podpowiedź. Rzeczywiście byłoby to troszkę za mało na taką pojemnośc.

Udało się kupic lampę LED Maxspecta R5 300. Bardzo mocno świeci, jestm jak narazie zadowolony z tego zakupu :) 


Sotech.pl - sklepy internetowe RWD - Poszukiwani zdalni pracownicy do ręcznego dodawania towarów do sklepu internetowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rsx I jestem bardziej zadowolony ,ale to rzecz gustu

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ile ten kessil ? ;) chętnie kupie po okazyjnej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.