Skocz do zawartości

Historia edycji

Valdi

Valdi

Dzieki.  Pytam o dolewkę ale widze ze moj  problem jest gdzie indziej. Tydzień temu odpaliłem nowy zestaw i przez tydzień było wszystko dobrze. Ostatniej nocy obudziło mnie siorbanie. Pompa glowna wypompowała wszystka wodę jak również i dolewka wlała co było w zbiorniku.  Wiec teraz jak myślicie jakie ewentualne scenariusze powinienem brać pod uwagę. Jak na razie pompa jest odłączona, wodę mieszają tylko falowniki. Po pracy muszę coś zrobic, tylko co powinienem sprawdzić. Jakieś pomysły?  Może ktoś miał podobny problem? 
Zaznaczam  ze nie mam rewizji. 

Valdi

Valdi

Dzieki.  Pytam o dolewkę ale widze ze moj  problem jest gdzie indziej. Tydzień temu odpaliłem nowy zestaw i przez tydzień było wszystko dobrze. Ostatniej nocy obudziło mnie siorbanie. Pompa wypompowała wszystka wodę jak również i dolewka wlała co było w zbiorniku.  Wiec teraz jak myślicie jakie ewentualne scenariusze powinienem brać pod uwagę. Jak na razie pompa jest odłączona, wodę mieszają tylko falowniki. Po pracy muszę coś zrobic, tylko co powinienem sprawdzić. Jakieś pomysły?  Może ktoś miał podobny problem? 
Zaznaczam  ze nie mam rewizji. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.