Skocz do zawartości

Historia edycji

Hoom

Hoom

Wczoraj delikatnie przerabiałem swoją clarisea za szybko schodziła włóknina . Od piątku zeszło ponad pół rolki . Podniosłem poziom o dwa centymetry w filtrze by woda miała większe ciśnienie i bardziej naciskała na włókninę . Efekt zeszło o polowe mniej . Następny zrobił bym o 10 cm wyższy . Choć chodzi mi po głowie pomysł by wywalić odpieniacz i zrobić clarisea na 50 cm szerokości . Od zastosowania clarisea woda jak by jej nie było . I chyba Norbert miał racje odpieniacz robi nic w kubku tylko woda która paruje . Co do korali pod nowym światłem favie lepiej sie pompują niż w sklepie . Wczoraj dostały papu (reef-roids) wystawiły czułki odrazu . Trzy tygodnie temu pociąłem 8 rico czerwone na 32 części . Już sie ładnie zaokrągliły  . Są teraz w pudełku przelewowym już poprzyklejały sie same do skałki , narazie przykryte są siatką za tydzień dwa trafia do akwarium 

Hoom

Hoom

Wczoraj delikatnie przerabiałem swoją clarisea za szybko schodziła włóknina . Od piątku zeszło ponad pół rolki . Podniosłem poziom o dwa centymetry w filtrze by woda miała większe ciśnienie i bardziej naciskała na włókninę . Efekt zeszło o polowe mniej . Następny zrobił bym o 10 cm wyższy . Choć chodzi mi po głowie pomysł by wywalić odpieniacz i zrobić clarisea na 50 cm szerokości . Od zastosowania clarisea woda jak by jej nie było . I chyba Norbert miał racje odpieniacz robi nic w kubku tylko woda która paruje . Co do korali pod nowym światłem favie lepiej sie pompują niż w sklepie . Wczoraj dostały papu (reef-roids) wystawiły czułki odrazu . Trzy tygodnie temu pociąłem 8 rico czerwone na 32 części . Już sie ładnie zaokrągliły i poprzyklejaly . Są teraz w pudełku przelewowym już poprzyklejały sie same do skałki , narazie przykryte są siatką za tydzień dwa trafia do akwarium 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.