Skocz do zawartości

Historia edycji

Hoom

Hoom

16 minutes ago, dark75 said:

@Hoom czy sprawdza Ci się ten automatyczny reaktor Zeovit Skimz ZAR ? Pytam bo chciałbym swój ręczny zamienić na auto.

Z góry dzięki.

Nie . Leży sobie w garażu i czeka na wymycie i wystawienie na ebay . Używam teraz reaktor vertex 1.5 . 
z reaktorem skimz miałem ten problem ze za bardzo prał mi wodę i na 90% przez niego padło mi dużo acropor . W tym reaktorze nie idzie zmierzyć ilość przepływającej  wody przez złoże . A do tego potrząsa on ZEOvit silnym strumieniem wody co dodatkowo za bardzo wyczyszcza złoże . Jak automatyczny reaktor to tylko taki który mechanicznie potrząsa i ma odpływ kolankiem jak w vertex bo możesz podstawić pod niego pojemnik i doradzić łatwo ilość przepływającej wody na godzinę . Polecam ci Korallen-Zucht Automatic ZEOvit® Filter . On kręci mechanicznie złożem nie zwiększajac przepływu wody  . Naprawdę fajnie to działa ale tani nie jest

 

Hoom

Hoom

16 minutes ago, dark75 said:

@Hoom czy sprawdza Ci się ten automatyczny reaktor Zeovit Skimz ZAR ? Pytam bo chciałbym swój ręczny zamienić na auto.

Z góry dzięki.

Nie . Leży sobie w garażu i czeka na wymycie i wystawienie na ebay . Używam teraz reaktor vertex 1.5 . 
z reaktorem skimz miałem ten problem ze za bardzo prał mi wodę i na 90% przez niego padło mi dużo acropor . W tym reaktorze nie idzie zmierzyć ilość przepływającej  wody przez złoże . A do tego podsyca on wodę silnym strumieniem wody co dodatkowo za bardzo wyczyszcza złoże . Jak automatyczny reaktor to tylko taki który mechanicznie potrząsa i ma odpływ kolankiem jak w vertex bo możesz podstawić pod niego pojemnik i doradzić łatwo ilość przepływającej wody na godzinę . Polecam ci Korallen-Zucht Automatic ZEOvit® Filter . On kręci mechanicznie złożem nie zwiększajac przepływu wody  . Naprawdę fajnie to działa ale tani nie jest

 

Hoom

Hoom

Just now, dark75 said:

@Hoom czy sprawdza Ci się ten automatyczny reaktor Zeovit Skimz ZAR ? Pytam bo chciałbym swój ręczny zamienić na auto.

Z góry dzięki.

Nie . Leży sobie w garażu i czeka na wymycie i wystawienie na ebay . Używam teraz reaktor vertex 1.5 . 
z reaktorem skimz miałem ten problem ze za bardzo prał mi wodę i na 90% przez niego padło mi dużo acropor . W tym reaktorze nie idzie zmierzyć ilość przepływanej wody przez złoże . A do tego podsyca on wodę silnym strumieniem wody co dodatkowo za bardzo wyczyszcza złoże . Jak automatyczny reaktor to tylko taki który mechanicznie potrząsa i ma odpływ kolankiem jak w vertex bo możesz podstawić pod niego pojemnik i doradzić łatwo ilość przepływającej wody na godzinę . Polecam ci Korallen-Zucht Automatic ZEOvit® Filter . On kręci mechanicznie złożem nie zwiększajac przepływu wody  . Naprawdę fajnie to działa ale tani nie jest

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.