Skocz do zawartości

Historia edycji

Bzyk002

Bzyk002

Jedyne co zauważyłem to że niekiedy przejdzie po podstawce jakiś ślimak, a tak niewidze nic co mogło by je stresować. Podniosę delikatnie dozowanie Amino bo Baniak dość mocno zarośnięty i może za mało zostaje dla Zoa. (bede lał maksymalną wartość podaną na butelce) i muszę poszukać samego Strontu bo jego tez miałem za mało. 

 

Edit. :P

Witam, po laniu wiekszych ilości Amino zauważyłem że pozamykane Zoa zaczęły sie otwierać. Tak sie zastanawiam czy odpieniacz BM Curve 5 nie jest za duży do moich skromnych 130L netto :wacko:

Bzyk002

Bzyk002

Jedyne co zauważyłem to że niekiedy przejdzie po podstawce jakiś ślimak, a tak niewidze nic co mogło by je stresować. Podniosę delikatnie dozowanie Amino bo Baniak dość mocno zarośnięty i może za mało zostaje dla Zoa. (bede lał maksymalną wartość podaną na butelce) i muszę poszukać samego Strontu bo jego tez miałem za mało. 

Bzyk002

Bzyk002

Jedyne co zauważyłem to że niekiedy przejdzie po podstawce jakiś ślimak, a tak niewidze nic co mogło by je stresować. Podniosę delikatnie dozowanie Amino bo Baniak dość mocno zarośnięty i może za mało zostaje dla Zoa. (bede lał maksymalną wartość podaną na butelce) 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.