Skocz do zawartości

Historia edycji

Dareklisc

Dareklisc

Mam Ai prime HD, akwarium 50x30x30 , lampa powieszona ~25cm nad taflą, lampa ma wi-fi, w środku głównie lpsy i zoasy;ja jestem zadowolony. 

Co do obsady, ja u siebie mam 2 błazny , mandaryna wspaniałego, 2 mitraxy i krewetkę kukhentali. Akwarium od dłuższego czasu działa bez odpieniacza , fosforany trzymają się w okolicy 0,03, azotany ok 5. 

 

IMG_20201020_185509_Easy-Resize.com.jpg

Dareklisc

Dareklisc

Mam Ai prime HD, akwarium 50x30x30 , lampa powieszona ~25cm nad taflą, lampa ma wi-fi, w środku głównie lpsy i zoasy;ja jestem zadowolony. 

Co do obsady, ja u siebie mam 2 błazny , mandaryna wspaniałego, 2 mitraxy i krewetkę kukhentali. Akwarium od dłuższego czasu działa bez odpieniacza , fosforany trzymają się w okolicy 0,03, azotany ok 5. 

Dareklisc

Dareklisc

Mam starsza wersję. Ai prime HD, akwarium 50x30x30 , lampa powieszona ~25cm nad taflą, lampa ma wi-fi, w środku głównie lpsy i zoasy;ja jestem zadowolony. 

Co do obsady, ja u siebie mam 2 błazny , mandaryna wspaniałego, 2 mitraxy i krewetkę kukhentali. Akwarium od dłuższego czasu działa bez odpieniacza , fosforany trzymają się w okolicy 0,03, azotany ok 5. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.