Skocz do zawartości

Historia edycji

Sygen

Sygen

14 minut temu, tomko napisał:

99,8 czystość to nie cz.d.a? Dostałem już.

Na opakowaniu jest naklejona kartka z drukarki i opis jest chlorek wapnia bezwodny. Zadzwoniłem i zażądałem o przesłanie karty charakterystyki bo nie ma jasno określone czy to cz.d.a czy czysty czy spożywczy techniczny. Zasugerowałem również że będę stosował do akwarystyki morskiej gdzie są wrażliwe organizmy i muszę mieć pewność że jest to cz.d.a. Pan się wystraszył i przeprosił ze jest to czysty i zwróci mi pieniądze i tak zrobił a to czy to jest czysty czy techniczny tego nie wiem;)a pan nadal nie poprawił tytułu tylko wciska że to cz.d.a

Sygen

Sygen

Teraz, tomko napisał:

99,8 czystość to nie cz.d.a? Dostałem już.

Na opakowaniu jest naklejona kartka z drukarki i opis jest chlorek wapnia bezwodny. Zadzwoniłem i zażądałem o przesłanie karty charakterystyki bo nie ma jasno określone czy to cz.d.a czy czysty czy spożywczy techniczny. Zasugerowałem również że będę stosował do akwarystyki morskiej gdzie są wrażliwe organizmy i muszę mieć pewność że jest to cz.d.a. Pan się wystraszył i przeprosił ze jest to czysty i zwróci mi pieniądze i tak zrobił a to czy to jest czysty czy techniczny tego nie wiem;)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.