Skocz do zawartości
rs

Netia

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem niezadowolony z internetowych usług Telekomunikacji Polskiej. Coraz częściej myślę o zmianie dostawcy ale mam ograniczone możliwości. Czy ktoś ma do czynienia z Netią? Proszę o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znowu na poczatku tego roku mialem potworne problemy z uzyskaniem dostepu do internetu z NETI nie dotrzymywali slowa ,zwodzili mnie bez przerwy,ten stan trwal az dwa i pol miesiaca,w koncu rozwiazalem z NETIA umowe ,a teraz mam neostrade 512 i tez do konca nie jestem zadowolony ,codziennie zdarzaja sie duze problemy z laczeniem,slowem musisz sam zdecydowac ktorego operatora wybrac!!pozdrawiam serdecznie


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rs nie lepiej znaleść jakąś dobrą prywatną firmę ? zapłacisz tyle samo a będziesz podłączony do prwywatej sieci - dostęp do filmów, muzyki, gier itp ?


#NAZWA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszyłem w tej promocji z Neostrady na netie (na łączach TP). Początki były tragiczne - strony ładowały się po kilka minut przy nie obciążonym łączu a wybrałem pakiet 6mb. Potem się trochę poprawiło i w nocy można było rozwinąć skrzydła czy raczej zapchać dysk na torrencie ;) Teraz już narzekać niemożna choć strony ładuja sie znacznie wolniej niż na NEO niezależnie czy coś sie ściąga w tym czasie czy nie. A prędkości z szybkich serwerów wyśmienite np. ITVP nie wolniej niż 600kbs


"______________________ Akwarium 590l; obieg deltec HLP5250; cyrkulacja Tunze Turbelle Stream kit TS07, MJ 1200; Deltec APF600; 2x HQI 150W, 3 x T8 40W;Mieszacz DIY; NR1000; RO+DI; dolewka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi. W domu zostawię Neostradę Telekompromitacji ale pomyślałem o zmianie dostawcy usług w pracy. Nie zależy mi bardzo na dostępie do gier, muzyki, filmów i szybkim ładowaniu stron. Przede wszystkim chodzi o wysyłanie dość dużych plików (ok. 1GB lub więcej). Podobno w Neostradzie są różne prędkości pobierania a wysyłania takie same lub zbliżone. Z dostępem do usług innych firm chyba będzie problem ze względu na poważne braki infrastruktury w mojej okolicy. Niestety Wasze opinie potwierdzają to co już słyszałem - Netia to żadna rewelacja. Pomyślę jeszcze trochę o tym ale coś mi się wydaje, że na cywilizację w Polsce trzeba jeszcze poczekać parę lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.