Skocz do zawartości

Historia edycji

Maeo

Maeo

W dniu 11.12.2020 o 23:02, Moren napisał:

Mam dokladnie to samo i nie wiem skad to sie bierze bo po osmozie mam 004, po zywicy są juz 3 zera a okrzrmki nadal są. Czyli wychodzi na to ze są roznej jakosci zywice ktore przepuszczaja okrzemki mimo trzech zer? Jak zatem sie upewnic i jaką zywice kupować zeby była w 100% dobrej jakosci?

Ja mam po osmozie 004 a po żywicy mam 000. Robiłem ICP i wyszło mi wszytko na 0 oprócz krzemianów Si = 0.1mg/l. Mówili żeby dodać jeszcze jedną puszkę przed żywica a po membranie  absorber Sera silicate clear na krzemiany. Jeszcze tego nie zrobiłem ale zobaczę bo będę powtarzał ICP 

 

Ja też mam krzemiany w wodzie na poziomie 0.5mg/l

Maeo

Maeo

W dniu 11.12.2020 o 23:02, Moren napisał:

Mam dokladnie to samo i nie wiem skad to sie bierze bo po osmozie mam 004, po zywicy są juz 3 zera a okrzrmki nadal są. Czyli wychodzi na to ze są roznej jakosci zywice ktore przepuszczaja okrzemki mimo trzech zer? Jak zatem sie upewnic i jaką zywice kupować zeby była w 100% dobrej jakosci?

Ja mam po osmozie 004 a po żywicy mam 000. Robiłem ICP i wyszło mi wszytko na 0 oprócz krzemianów Si = 0.1mg/l. Mówili żeby dodać jeszcze jedną puszkę przed żywica a po membranie  absorber Sera silicate clear na krzemiany. Jeszcze tego nie zrobiłem ale zobaczę bo będę powtarzał ICP 

Maeo

Maeo

W dniu 11.12.2020 o 23:02, Moren napisał:

Mam dokladnie to samo i nie wiem skad to sie bierze bo po osmozie mam 004, po zywicy są juz 3 zera a okrzrmki nadal są. Czyli wychodzi na to ze są roznej jakosci zywice ktore przepuszczaja okrzemki mimo trzech zer? Jak zatem sie upewnic i jaką zywice kupować zeby była w 100% dobrej jakosci?

Ja mam po osmozie 004 a po żywicy mam 000. Robiłem ICP i wyszło mi wszytko na 0 oprócz krzemianów Si = 0.1mg/l. Mówili żeby dodać jeszcze jedną puszkę przed żywica a po membranie  absorberSera silicate clear na krzemiany. Jeszcze tego nie zrobiłem ale zobaczę bo będę powtarzał ICP 

Maeo

Maeo

W dniu 11.12.2020 o 23:02, Moren napisał:

Mam dokladnie to samo i nie wiem skad to sie bierze bo po osmozie mam 004, po zywicy są juz 3 zera a okrzrmki nadal są. Czyli wychodzi na to ze są roznej jakosci zywice ktore przepuszczaja okrzemki mimo trzech zer? Jak zatem sie upewnic i jaką zywice kupować zeby była w 100% dobrej jakosci?

Ja mam po osmozie 004 a po żywicy mam 000. Robiłem ICP i wyszło mi wszytko na 0 oprócz krzemianów Si = 0.1mg/l. Mówili żeby dodać jeszcze jedną puszkę przed żywica a po membranie  absorber Sierra na krzemiany. Jeszcze tego nie zrobiłem ale zobaczę bo będę powtarzał ICP 

Maeo

Maeo

W dniu 11.12.2020 o 23:02, Moren napisał:

Mam dokladnie to samo i nie wiem skad to sie bierze bo po osmozie mam 004, po zywicy są juz 3 zera a okrzrmki nadal są. Czyli wychodzi na to ze są roznej jakosci zywice ktore przepuszczaja okrzemki mimo trzech zer? Jak zatem sie upewnic i jaką zywice kupować zeby była w 100% dobrej jakosci?

Ja mam po osmozie 004 a po żywicy mam 000. Robiłem ICP i wyszło mi wszytko na 0 oprócz krzemianów Si = 0.1mg/l. Mówili żeby dodać jeszcze jedną puszkę przed żywica a po membranie Sierra na krzemiany. Jeszcze tego nie zrobiłem ale zobaczę bo będę powtarzał ICP 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.