Skocz do zawartości
Chris

[S] żywą skałe , pompy , odpieniacz czyli wszystko:(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

3 miesiące dane mi było cieszyc sie swoim pierwszym morskim baniakiem i niestety z powodu wyjazdu musze wszystko sprzedac:( Do sprzedania mam:

ok 13 kg żywej skały - w pelni dojrzalej - (skała ma 6 miesiecy) - cena 280 zl + ewentualna przesyłka- do skały daje gratis troche różnych grzybków i sporo kseni egipskiej oraz jesli ktoś zechce całkiem sporego kraba pustelnika.

Odpieniacz zewnętrzny diy na 2 kostki made by Zbyszek (świr) - bardzo wydajny moim zdaniem nadaje sie do akwa od 80l do 300l- cena 150zl - odpieniacz bez pomp

Pokrywe oswietleniowa atman dr 60 przerobioną na T5 2 x 24 W wrza z 3 - miesiecznymi swietlówkami Reef White 15K 24W , oraz AM OCEAN Blue 24W - cena 250 zl(3 miesiace temu zaplacilem za nią w aqua light 370 zl)

Rafektometr- 130zl

Tds- 70zl

marea 2400 - 120zl

maxi jet 750- kupiony 4 tygodnie temu - 50zl

Oraz akwarium 80 l z nowa szafka w kolorze bukowym - ceny jeszcze nie wymyslilem. Oczywiscie najpierw chce sprzedac zycie... Mam jeszce do sprzedania sporo rożnych preparatów i sól Kenta ale musze posprawdzac ilosci i wtedy napisze co mam...

Wszystkie przedmioty sa juz wystawione na alledrogo http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1138078 ale moge sprzedac wczesniej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refraktometr jakiej firmy?


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis taki bez firmy:) ale dziala rewelacyjnie - kupilem go na ebay-u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarezerwował bym marea 2400 ale nie za taka cene


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezme skałę. Pozdrawiam


KOSTKA 68x68x60

2 x Jebao RW-8

obieg Jebao DCT- 6000

Whiteskim 150

Giesemann infiniti 150W + 4x 24W

skała 20 kg

sump 60x40x40 - 3 komory

suchy piasek - 10 kg

kore 5th

odpalone AD. 10.04.2015r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tds to trudne pytanie, kupilem go w korale.pl - opis na stronie sklepu, z cena za Marea troche rzeczywiscie przesadzilem- nowa cena 90 zl.Akwarium ma wymiary 60x30x40 szafka 60x30x70cm- szafka i akwa sa z pisemna gwarancja wazna jeszcze 9 miesiecy.

Mam jeszcze do sprzedania preparaty: caribsea aragamilk- kupiony w zeszlym tygodniu, w zasadzie nie uzywany- powiedzmy za 50 zł, oraz kent marine tech I 95 % opakowania 250 ml, Red Sea Magnesium- 90% opakowania, Kent Marine Aquarium buffer 95 % opakowania , AM Kalkwasser powder 95% opakowania , joes jujce - 80 % opakowania - cen nie pisze bo nie wiem jak to wycenic jakby ktos chcial kupic niech pisze propozycje pm.

Do sprzedania zostało jeszcze: akwarium z szafka, oświetlenie, tds, aragamilk, kent marine- buffer, red sea magnesium- reszta zarezerwowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nairam

biorę Mareę,patrz priv.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chris

Ten TDS to przylacze do filtra RO, czy taka "laseczka" ;)(obie wersje dostepne w korale.pl) do jednorazowego pomiaru? Jezeli to przylacze do RO to prosze o rezerwacje ;) Pozdrawiam,

M.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie taka laseczka:) nigdzie sie jej nie przyłącza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Skała chyba nadal aktualna bo kolega który rezerwował przestał się odzywac, oprocz skały zostalo jeszcze akwarium z szafką i oświetlenie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany skałą. Ale gdzieś 5-6 kg

Pozdrawiam


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja byłbym zaineresowany pozostałymi 6-ma kg skały.

Pozdrawiam.


Narodziny 29.05.2011 -- restart 20.08.2013:

akwarium - 100x65x53 sump - 80x40x40

odpieniacz - Deltec APF 600

oświetlenie - Maxspect Razor 160W

obieg - Tuzne Silence 1073.040

cyrkulacja: Tunze 6055, 6045, NanoWavebox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHRIS

zdaje się że byłem drugi w kolejce

Bardzo nieładnie z twojej strony!!!


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Chris. Mógłbyś chociaż napisać, że sprawa nieaktualna albo mam Was w ....


Narodziny 29.05.2011 -- restart 20.08.2013:

akwarium - 100x65x53 sump - 80x40x40

odpieniacz - Deltec APF 600

oświetlenie - Maxspect Razor 160W

obieg - Tuzne Silence 1073.040

cyrkulacja: Tunze 6055, 6045, NanoWavebox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odzywam się, bo sam nie wiem czy to aktualne czy nie, chce byc w porzadku do ludzi którzy rezerwowwali przedmioty, ale niektórzy mnie zlewaja... teraz wiem że lepiej sprzedawac alegro niz opierac sie na obietnicach bez pokrycia ... w dodatku mam niewiele czasu w zasadzie sprzedalem większośc sprzetu i mam nadal skałe, odpieniacz, akwarium oświetlenie- to jakas masakra zwłaszcza ze w nastepnym poniedziałek bede juz niedostepny... najgorsze ze wycofałem z allegro wiekszośc aukcji namówiony przez forumowiczów którzy teraz znikneli... nie znosze sprzedawac czegokolwiek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie tylko skały szkoda żeby się zmarnowała.


Narodziny 29.05.2011 -- restart 20.08.2013:

akwarium - 100x65x53 sump - 80x40x40

odpieniacz - Deltec APF 600

oświetlenie - Maxspect Razor 160W

obieg - Tuzne Silence 1073.040

cyrkulacja: Tunze 6055, 6045, NanoWavebox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.