Skocz do zawartości
Szymon

WAKACJEEEE!!!

Rekomendowane odpowiedzi

890-szczupak.jpg

pozdrowienia z pojezierza kociewskiego:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ba:) az lapki wyprostowal:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche szkoda , pewnie gdybyś go wypuścił to by Ci którymś mrugnął


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do wody wrocil i mrugnal, nic mu sie nie stalo. w ten dzien mielismy tez sporo okoni - to one staly sie atrakcja patelni wieczorem. Pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MIŁY WIDOK


500l +250 sump Odpieniacz BK 200 supermarine pompa Deltec 5250 cyrkulacja tunze 2x6105 + mulitcontroler oświetlenie Giseman Spectra 2x250W E40 HQI+4x54W T5 reaktor KZ S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szymon :

no ba:) az lapki wyprostowal:)

@Szymon, przy najbliższej okazji przygotuj się na prostowanie łapek..., bo zamierzam sprawdzić czy u ludzi też występuje taki odruch. Mnie to zdjęcie osobiście wkurzyło...;)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewa - szczupak ma bardzo glebokie oczodoly, ten sposob trzymania ryby jest powszechny wsrod wedkarzy. Zlapanie pod skrzela grozi rana reki, ktora moze sie goic nawet kilka tygodni. Gwarantuje Ci, ze nic mu sie nie stalo. A tak poza tym to wedkarstwo, rodzaj polowania, czasami wyglada to gorzej - do podbierania wiekszych ryb uzywa sie oseki - takiego duzego haka z zadziorem. pozdrawiam

edit: odruch "wyprostowania lapek" nie pochodzi od wlozenia palca w oczodoly - szczupak wo wyjeciu z wody przez dobre kilkadziesiat sekund jest w takim szoku, ze wszystkie pletwy ma nastroszone.


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szymon, wiem że ma głębokie oczodoły, bo nie jedną martwą głowę szczupaczą preparowałam. Mimo wszystko nie wydaje mi się żeby to było dla niego miłe i przyjemne i dlatego mnie to wkurzyło i wkurza. Podobno samo dotykanie ryby jest dla niej ogromnym dyskomfortem, biorąc pod uwagę jej zmiennocieplność i gradient temperatur wody i naszego ciała podobno ją to parzy - ale niestety jeszcze żadna ryba się na ten temat nie wypowiedziała... Wkurzają mnie wędkarze, o myśliwych nie wspomnę, bo kurde kto ma być uczuciowy i wrażliwy jak nie baby...ma prawo mnie to wkurzać :yes


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ewa :

@Szymon, wiem że ma głębokie oczodoły, bo nie jedną martwą głowę szczupaczą preparowałam. Mimo wszystko nie wydaje mi się żeby to było dla niego miłe i przyjemne i dlatego mnie to wkurzyło i wkurza. Podobno samo dotykanie ryby jest dla niej ogromnym dyskomfortem, biorąc pod uwagę jej zmiennocieplność i gradient temperatur wody i naszego ciała podobno ją to parzy - ale niestety jeszcze żadna ryba się na ten temat nie wypowiedziała... Wkurzają mnie wędkarze, o myśliwych nie wspomnę, bo kurde kto ma być uczuciowy i wrażliwy jak nie baby...ma prawo mnie to wkurzać :yes

no a ja jestem chlop i mnie to nie rusza:) ale baby i ich czulosc rozumiem, i chwala Wam za to:) pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ze nie miales paznokci, a ryba juz sie nie ruszala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ke?


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie humanitarnie go chwyciłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.