Skocz do zawartości

Historia edycji

_Artur_

_Artur_

36 minut temu, Sagerrak1 napisał:

Ja bym tego nie zrobił , dlaczego moczysz euphyllie w tak małej objętości? Chcesz ją ukisić jak ogórka we własnym syfie? To nie kilkuminutowy dip, to się robi w większej objętości.

Nie mam pojęcia co będzie z tą wodą za dwa dni, bakterie zdechną i nie zakwitną, ale pozostałe życie z wody się tam rozwinie i może być z deszczu pod rynnę.

 

Z powodu oświetlenia. Nie miałem jak oświetlić wiadra na podłodze. Ale już przekładam do wiadra w takim razie.

 

P.S Przełożyłem do wiadra. Ta większa połówka dość ładnie polipy pompowała do światła. Może to dobry znak.

_Artur_

_Artur_

31 minut temu, Sagerrak1 napisał:

Ja bym tego nie zrobił , dlaczego moczysz euphyllie w tak małej objętości? Chcesz ją ukisić jak ogórka we własnym syfie? To nie kilkuminutowy dip, to się robi w większej objętości.

Nie mam pojęcia co będzie z tą wodą za dwa dni, bakterie zdechną i nie zakwitną, ale pozostałe życie z wody się tam rozwinie i może być z deszczu pod rynnę.

 

Z powodu oświetlenia. Nie mam jak oświetlić wiadra na podłodze. Ale już przekładam do wiadra w takim razie.

 

P.S Przełożyłem do wiadra. Ta większa połówka dość ładnie polipy pompowała do światła. Może to dobry znak.

_Artur_

_Artur_

27 minut temu, Sagerrak1 napisał:

Ja bym tego nie zrobił , dlaczego moczysz euphyllie w tak małej objętości? Chcesz ją ukisić jak ogórka we własnym syfie? To nie kilkuminutowy dip, to się robi w większej objętości.

Nie mam pojęcia co będzie z tą wodą za dwa dni, bakterie zdechną i nie zakwitną, ale pozostałe życie z wody się tam rozwinie i może być z deszczu pod rynnę.

 

Z powodu oświetlenia. Nie mam jak oświetlić wiadra na podłodze. Ale już przekładam do wiadra w takim razie.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.