Skocz do zawartości
alef

[INNE-PROŚBA] do kogoś z Częstochowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z gory przepraszam, ze pisze tu na targowisku, ale problem powstal wlasnie tu.

Zostalem najprawdopodobniej oszukany przez usera PABLITO, ktory umiesil tu ogloszenie o sprzedazy sprzetu. Zaplacilem mu za sprzet ok miesiac temu a do dzis nie otrzymalem nic (kwota dosyc pokazna jak na standardowego akwaryste). Udalo mi sie z nim skontaktowac 3 razy i 3 razy twierdzil ze jutro wysyla paczke - ktorej jak nie bylo tak nie ma.

Moge adminom udostepnic dane tego pana aby dodac go do czarnej listy.

Pan ten podobno posiada sklep zoo w Czestochowie przy ulicy Stary Rynek 14 (plus witrynke sklepu na www.erafa.pl). I tutaj jest moja prosba. Czy jakis morszczak z Czestochowy moglby sprawdzic, czy ten sklep istnieje, czy nie jest zamkniety na cztery spusty - nie mam juz innej mozliwosci jak pojechac tam (a mam dosyc daleko) i odzyskac wlasne pieniadze.

Z gory dzieki za wszelka pomoc.


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno sie wyjasni..

ale gdyby nie to, jak masz jakies mejle rozmowy itd to wydrukuj. Wez z banku potwierdzony wydruk z przelewu i smigaj na policje. Oni to zalatwia dosyc sprawnie:) Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się angażować w tę sprawę ale napiszę co wiem. Znam @Pablito i nie sądzę żeby miał zamiar kogoś oszukać.

Rzeczywiście są ostatnio problemy z kontaktem z nim ale raczej są to inne powody niż chęć oszukania kogokolwiek. Sklep przy Starym Rynku już nie istnieje. Cała firma, z tego co wiem, jest w trakcie przeprowadzki pod inny adres. Jak będę miał okazję to przypomnę mu o sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byl bym szczerze zobowiazany - ta sprawa mnie mocno irytuje.


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez kiedys mialem problem z pawlem pablito ale koniec koncem wsio zakonczylo sie pozytywnie


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.