Skocz do zawartości

Historia edycji

Adamos9908

Adamos9908

7 minut temu, klossowski napisał:

Nie martw się, jutro będzie zielone :D

nie martwię się  :) , powracając do poprzednich wątków nie pojechałem do najpiękniejszego centrum morskiego na podkarpaciu tylko do małego sklepiku gdzieś na osiedlu , bardzo fajny gość ,od 17 lat w akwarystyce morskiej , ma własną małą hodowlę korali, nic nie sprowadza a wybór ogromny i przegadałem z nim około 1,5 godziny, uczciwie mówił co można co nie można, chciałem od razu z grubej rury, on oczywiście odradził , zostawiłem 2 razy mniej kasy niż w innym miejscu , myślę że nie zależało mu na tym żeby wycisnąć ze mnie kasę , może są jeszcze tacy sprzedawcy ...

Adamos9908

Adamos9908

1 minutę temu, klossowski napisał:

Nie martw się, jutro będzie zielone :D

nie martwię się  :) , powracając do poprzednich wątków nie pojechałem do najpiękniejszego centrum morskiego na podkarpaciu tylko do małego sklepiku gdzieś na osiedlu , bardzo fajny gość ,od 17 lat w akwarystyce morskiej , ma własną małą hodowlę korali, nic nie sprowadza a wybór ogromny i przegadałem z nim około 1,5 godziny, uczciwie mówił co można co nie można, chciałem od razu z grubej rury, on oczywiście odradził , zostawiłem 2 razy mniej kasy niż w innym miejscu , myślę że nie zależało mu żeby wcisnąć ze mnie kasę , myśle że sa jeszcze tacy sprzedawcy ...

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.