Skocz do zawartości

Historia edycji

Adamos9908

Adamos9908

2 minuty temu, klossowski napisał:

Ja tak teraz robię, ale i to nie zawsze pomaga, chyba że szukasz info o błazenkach itp. Czasami o danej rybie nic nie ma nawet na reeflex i wtedy jest loteria... tak miałem jak kupowałem serranus pulcher, na żadnym forum zero info, tylko 2 lakoniczne wpisy w Niemczech.... 

wiesz, dzisiaj przed zakupem czytałem że rybki mało agresywne...chyba ze 3 artykuły podobnie podawały więc się nie spodziewałem , ładne , małe to czemu nie   :), teraz na spokojnie , poczekam 3-4 tygodnie  z następnym życie ale korale ,potrzebuję pewnie jeszcze kilka miękusów, później euphilie dla błazenek i dzisiaj spodobała mi się bardzo  xenia ale nie było, poważniejsze korale to już na dużo później , no i pewnie światło zmienię ale nic na hurra 

Adamos9908

Adamos9908

Teraz, klossowski napisał:

Ja tak teraz robię, ale i to nie zawsze pomaga, chyba że szukasz info o błazenkach itp. Czasami o danej rybie nic nie ma nawet na reeflex i wtedy jest loteria... tak miałem jak kupowałem serranus pulcher, na żadnym forum zero info, tylko 2 lakoniczne wpisy w Niemczech.... 

wiesz, dzisiaj przed zakupem czytałem że rybki mało agresywne...chyba ze 3 artykuły podobnie podawały więc się nie spodziewałem , ładne , małe to czemu nie   :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.