Skocz do zawartości
kataklizm

laptop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dawno mnie tu nie było ale wracam do świata żywych..

wracając do tematu...czy wie ktoś może gdzie można kupić laptopa Acer TM 4233 za sensowne pieniądze..? najlepiej w okolicach warszawy.

Może ktoś ostatnio kupowal...

Bede wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

Grzesiek


akwa 126 l i większe w drodze...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie odradzam acera. kup sobie jakąś firmówke typu ibm(lenovo) dell toshiba hp asus za te same pieniądze bedzie miała niby gorsze tajle ale bedzie dużo lepiej chodzić. pozdrawiam


#NAZWA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od trzech lat używam w domu acer-a , nie mam z nim żadnych problemów.

W pracy robiliśmy na hp i jeszcze na gwarancji zostały zwrócone po kilku próbach naprawy /obecnie również acery/ i mac. :yes


_____________________________________________________ W pracy 120 l. http://www.nano-reef.pl/plug.php?p=gallery&id=883 W domu 22 l. http://www.nano-reef.pl/plug.php?p=gallery&id=1109 ale już wkrótce może ...... l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postawiłem na Fujitsu Siemens. W porównaniu do Acera jest solidniej wykonany i według zaprzyjaźnionego serwisu kilkakrotnie mniej awaryjny. Oczywiście statystycznie, może być różnie ale od kilku miesięcy chodzi bez problemów. Wcześniej miałem Compaqa i było ok. dopóki nie rozpadły się zawiasy. Toschiba podobno schodzi na psy w tańszych modelach. IBM i Asus raczej trzymają wysoką jakość. Przede wszystkim należy porównywać modele różnych producentów ale z tej samej półki żeby można było coś powiedzieć o jakości firmy.

Nie miałem zamiaru odradzać Acera, znam osoby, które go używają i są zadowolone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam Hp Compaq nx7400 od stycznie tego roku czyli mam go lekko ponad pół roku sprzęcik super się sparwuje, aczkolwiek miałem jedną usterke związaną z ładowarką która się zepsuła. Dałem laptopa na gwarancje i w 4 dni miałem go spowrotem oczywiście działał bez zarzutu:) Faktycznie jak wspomniał rs obluzowują się zawiasy i tu chyba będe miał problem. Narazie jednak działa wszytsko i jest ok, jak będzie dalej to zobacze ;)

To już mój 777 post ;)

Pozdrawiam


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, to ja mam pecha. Od marca zeszłego roku "zakatowałem" 3 laptopy HP - padały matryce (2 razy), zawiasy i taśmy łączące (kilka razy), dysk i płyta główna. Sprzęt służbowy i nowy, więc się nie przejmowałem zbytnio. Ale teraz wymieniłem na Della i wygląda na to, że ten podziała dłużej.


Pozdrawiam, Witek

HW: 225l + sump

SW: Pterapogon kaudernii, Cryptocentus cintus, Alpheus bellus, Centropyge argi, Ctenochaetus truncatus, Cypho purpurascens, Siganus vulpinus, Lybia tesselata, 2x Lysmata amboinensis, 2x Lysmata debelius, kilka Gobiodon histrio, kilka ślimaków, różne pustelniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedaje sprzet komputerowy - statystycznie, wszystkie firmowe laptopy psuja sie podobnie lacznie z Acerem, poza Fujitsu Siemens ktory wygrywa w statystykach awaryjnosci

trwalsze sa z obudoawmi z magnezu lub tytanu - lekkie i wytrzymale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam asusa i mi padla bateria.reszta ok.ale serwis odmowil mi wymiany bateri:-(

ale ogolnie jestem zadowolony z niego.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te baterie to porażka nie dość że tak szybko kończy się ich żywotność to w niektórych modelach na nowej baterii popracujesz 2 godzinki i koniec ;)


"______________________ Akwarium 590l; obieg deltec HLP5250; cyrkulacja Tunze Turbelle Stream kit TS07, MJ 1200; Deltec APF600; 2x HQI 150W, 3 x T8 40W;Mieszacz DIY; NR1000; RO+DI; dolewka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Fujitsu Simensa Amilo Pro od roku ,odpukac narazie wszystko ok,fakt baterie do bani, karta graficzna tez, no ale za 2500 to nie ma co wymagac ze bedzie super woda sodowa.Do pracy wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka m-c temu kupiłem żonie Acera 3690.

Raz odmówił posłuszeństwa po ok. 15-16 godzinach nieprzerwanej pracy (z zasilaczem of kors). Wyglądało to tak, jakby nie widział dysku twardego.

Gdy wziąłem w rękę od spodu był bardzo bardzo ciepły - do oparzenia się jeszcze daleko ;) no ale ...

Ostygł i dalej wszystko jest OK. Innych przygód przez cały czas użytkowania nie było.

Kupiony w małym sklepiku przy stacji metra Ursynów.

Ten sklepik sprzedaje też na Allegro, ja odbierałem osobiście.

Nie wiem jaka jest jakość Acerów na tle innych, ale za te pieniądze trudno było kupić z takim wyposażeniem i matryca 15,4 cala sprzęt innej firmy


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powino sie wybierac sprzed do swoich potrzeb.ja praktycznie siedze tylko w necie.od czasu do czasu co snagram na plytke dvd.kamerka wbudowana do skypea.

i smiga na zasilaczu juz niestety:-(

ale i tka bed eodradzal asusa z uwagi na jakos seriwisu a glownie predkosc.fakt nie wiem jak inne dzialaja bo nie mam porownania ale moj komp byl 2 tygodnie w serwisie zeby sprawdzili ze bateria jest padnieta.lekka przeginka.

ale tez ktos z forum mi kiedys napisal ze mial hp ponad 2 miesiace w serwisie.

firma firma ale chyba raczej trzeba patrzec na szybkosc i jakosc serwisu.

lub trafic na bezawaryjny model lapciaka.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.