Skocz do zawartości

Historia edycji

grzegorz.k

grzegorz.k

26 minut temu, Syrius177 napisał:

Warunkiem zbijania no3 i po4 za pomocą wódki jest szybki obieg wody. Jeśli obieg jest mocny i cyrkulacja również to mając nielimitowane no3 i po4 można idealnie regulować ich poziom za pomocą wódki. 

Generalnie jak włączyłem do systemu wódkę to z zamiarem zbijania obu. Jednak ostatnio wyczytałem że zbija głównie NO3. Cyrkulację mam mocną ale faktycznie teraz sobie przypominam że trochę ostatnio zmieniałem strumienie pomp oraz tryby pracy. Być może w tak obciążonym systemie (duże korale i sporo ryb) to jest problem. Wzruszyłem dytrytus itd

 

grzegorz.k

grzegorz.k

23 minuty temu, Syrius177 napisał:

Warunkiem zbijania no3 i po4 za pomocą wódki jest szybki obieg wody. Jeśli obieg jest mocny i cyrkulacja również to mając nielimitowane no3 i po4 można idealnie regulować ich poziom za pomocą wódki. 

Generalnie jak włączyłem wódkę to z zamiarem zbijania obu. Jednak ostatnio wyczytałem że zbija głównie NO3. Cyrkulację mam mocną ale faktycznie teraz sobie przypominam że trochę ostatnio zmieniałem strumienie pomp oraz tryby pracy. Być może w tak obciążonym systemie (duże korale i sporo ryb) to jest problem.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.