Skocz do zawartości

Historia edycji

JerzyB

JerzyB

44 minuty temu, VDR napisał:

Napisałeś, że wszyscy czekali emoji51.png

Do lekarzy nie chodzę, nie mam problemów z zacietrzewieniem politycznym i nie buzuje się że złości na samą myśl o PIS, PO czy innej partii, czego nie można powiedzieć o Tobie ;) Niestety nie jestem pewien, czy jakikolwiek lekarz jest w stanie, z tego politycznego zacietrzewienia, osoby prezentujące taka postawę jak Twoja, wyleczyć.

Nie myśl o innych swoją miarą kolego. To, że Ty śledziłeś z wypiekami na twarzy bzdety podkomisji nie oznacza, że inni na równi z Tobą marnowali czas na pierdolety.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Człowieku za starty jestem na emocje polityczne. Żyje jednak w tym kraju dość długo  i widzę co pisiory zrobili z nim . Ty nie widzisz ,że wszystko jest ich poza mediami nie rządowymi, tak było za komuny chory człowieku.

JerzyB

JerzyB

42 minuty temu, VDR napisał:

Napisałeś, że wszyscy czekali emoji51.png

Do lekarzy nie chodzę, nie mam problemów z zacietrzewieniem politycznym i nie buzuje się że złości na samą myśl o PIS, PO czy innej partii, czego nie można powiedzieć o Tobie ;) Niestety nie jestem pewien, czy jakikolwiek lekarz jest w stanie, z tego politycznego zacietrzewienia, osoby prezentujące taka postawę jak Twoja, wyleczyć.

Nie myśl o innych swoją miarą kolego. To, że Ty śledziłeś z wypiekami na twarzy bzdety podkomisji nie oznacza, że inni na równi z Tobą marnowali czas na pierdolety.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Człowieku za starty jestem na emocje polityczne. Żyje jednak w tym kraju dość długo  i widzę co pisiory zrobili z nim . Ty nie widzisz ,że wszystko jest ich , tak było za komuny chory człowieku.

JerzyB

JerzyB

39 minut temu, VDR napisał:

Napisałeś, że wszyscy czekali emoji51.png

Do lekarzy nie chodzę, nie mam problemów z zacietrzewieniem politycznym i nie buzuje się że złości na samą myśl o PIS, PO czy innej partii, czego nie można powiedzieć o Tobie ;) Niestety nie jestem pewien, czy jakikolwiek lekarz jest w stanie, z tego politycznego zacietrzewienia, osoby prezentujące taka postawę jak Twoja, wyleczyć.

Nie myśl o innych swoją miarą kolego. To, że Ty śledziłeś z wypiekami na twarzy bzdety podkomisji nie oznacza, że inni na równi z Tobą marnowali czas na pierdolety.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Człowieku za starty jestem na emocje polityczne. Żyje jednak w tym kraju dość długo już i widzę co pisiory zrobili z nim . Ty nie widzisz że wszystko jest ich , tak było za komuny chory człowieku.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.