Skocz do zawartości

Historia edycji

JerzyB

JerzyB

1 godzinę temu, Słony leszcz napisał:

Hamuj się nieco. Poza tym, trafiłeś jak kulą w płot. Ty po prostu nic a nic nie rozumiesz z tego, co Darek próbuje Ci przekazać. Nie wszystko kręci się w okół tego, czy PO (czy jak tam oni się teraz nazywają) ponownie dopcha się do koryta, czy nie. Tak samo jak nie ma specjalnego znaczenia, w co i komu "wierzysz" (Tak jakby polityka to była teologia i opierała się na wierze, a nie na obiektywnej rzeczywistości), a komu nie wierzysz. Czy Ty masz w ogóle jakieś własne poglądy, czy tylko potrafisz linki do urągających inteligencji czytelnika artykułów wklejać? W ogóle mają dla Ciebie znaczenie jakieś fakty, a nie podsunięte gotowe tabloidowe interpretacje?

Pisałem już że trochę życia przeszedłem i widzę że wraca komuna i dyktatura jeśli Ty jesteś ślepy to trudno .Jeśli chodzi o linki to będę je wklejał , a jak was prawda boli to nie czytajcie .

JerzyB

JerzyB

Godzinę temu, Słony leszcz napisał:

Hamuj się nieco. Poza tym, trafiłeś jak kulą w płot. Ty po prostu nic a nic nie rozumiesz z tego, co Darek próbuje Ci przekazać. Nie wszystko kręci się w okół tego, czy PO (czy jak tam oni się teraz nazywają) ponownie dopcha się do koryta, czy nie. Tak samo jak nie ma specjalnego znaczenia, w co i komu "wierzysz" (Tak jakby polityka to była teologia i opierała się na wierze, a nie na obiektywnej rzeczywistości), a komu nie wierzysz. Czy Ty masz w ogóle jakieś własne poglądy, czy tylko potrafisz linki do urągających inteligencji czytelnika artykułów wklejać? W ogóle mają dla Ciebie znaczenie jakieś fakty, a nie podsunięte gotowe tabloidowe interpretacje?

Pisałem już że trochę życia przeszedłem i widzę że wraca komuna i dyktatura jeśli Ty jesteś ślepy to trudno .

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.