Skocz do zawartości

Historia edycji

erda

erda

44 minuty temu, VDR napisał:

No tak - Do rzeczy musi zniknąć. Bo przecież pokazuje jak to sędziowie Trybunału Konstytucyjnego pisali ustawy :D :D :D   Hipokryzja jak się patrzy. Prawdy nie da się ukryć.
Kolega Rzepliński, pisze koledze Komorowskiemu ustawę o TK, który ten pierwszy reprezentuje. W normalnym kraju rzecz nie do pomyślenia. Mało tego - córeczki obu panów prowadzą fundację zasilaną nie przez kogo innego jak Georga Sorosa:

https://wpolityce.pl/polityka/307061-a-jednak-corka-rzeplinskiego-przyznaje-ze-bez-pieniedzy-sorosa-nie-byloby-serwisu-mam-prawo-wiedziec-dlaczego-nie-wnika-w-intencje-filantropa

W polityce też do zaorania - bo źle pisze o naszych ? :D  :D :D 

Widzisz @erda dla Ciebie też demokracja polega tylko na tym, że niezależne media to są tylko te, które popierają Twoich idoli. Stenogramy jednak nie kłamią kolego. 

Napiszcie które tytuły to dla Was media niezależne :D :D  Czekam z niecierpliwością :D :D 
 

P.s sprawdz kto jest akcjonariuszem wp.pl i w jakim stopniu włączyli się do protestu... bo mijasz sie z prawda.

gdzie ja napisałem że musi zniknąć ?????Po raz trzeci mi coś wmawiasz i oczywiście po raz trzeci  nie masz racji i ty mi nie będziesz wmawiał  co ja rozumie przez demokrację O.K .Pokaż mi gdzie ja napisałem o mediach niezależnych  , jeżeli chcesz to moge ci podać  media niezależne ale od rządu na stan obecny .W  polityce to jest to dzieło   Karnowskiego tego co pisał wszystkie te bzdury o smolensku ? którego żona została zatrudniona  w TVP ? O widzę że wp tak ja gw to jednak nasze solidne narodowe  media .Nie odpowiedziałeś mi dlaczego w mediach rządowych nic nie mówią o defraudacji przekrętach pisu .

erda

erda

19 minut temu, VDR napisał:

No tak - Do rzeczy musi zniknąć. Bo przecież pokazuje jak to sędziowie Trybunału Konstytucyjnego pisali ustawy :D :D :D   Hipokryzja jak się patrzy. Prawdy nie da się ukryć.
Kolega Rzepliński, pisze koledze Komorowskiemu ustawę o TK, który ten pierwszy reprezentuje. W normalnym kraju rzecz nie do pomyślenia. Mało tego - córeczki obu panów prowadzą fundację zasilaną nie przez kogo innego jak Georga Sorosa:

https://wpolityce.pl/polityka/307061-a-jednak-corka-rzeplinskiego-przyznaje-ze-bez-pieniedzy-sorosa-nie-byloby-serwisu-mam-prawo-wiedziec-dlaczego-nie-wnika-w-intencje-filantropa

W polityce też do zaorania - bo źle pisze o naszych ? :D  :D :D 

Widzisz @erda dla Ciebie też demokracja polega tylko na tym, że niezależne media to są tylko te, które popierają Twoich idoli. Stenogramy jednak nie kłamią kolego. 

Napiszcie które tytuły to dla Was media niezależne :D :D  Czekam z niecierpliwością :D :D 
 

P.s sprawdz kto jest akcjonariuszem wp.pl i w jakim stopniu włączyli się do protestu... bo mijasz sie z prawda.

Po raz trzeci mi coś wmawiasz i oczywiście po raz trzeci  nie masz racji i ty mi nie będziesz wmawiał  co ja rozumie przez demokrację O.K .Pokaż mi gdzie ja napisałem o mediach niezależnych  , jeżeli chcesz to moge ci podać  media niezależne ale od rządu na stan obecny .W  polityce to jest to dzieło   Karnowskiego tego co pisał wszystkie te bzdury o smolensku ? którego żona została zatrudniona  w TVP ? O widzę że wp tak ja gw to jednak nasze solidne narodowe  media .Nie odpowiedziałeś mi dlaczego w mediach rządowych nic nie mówią o defraudacji przekrętach pisu .

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.