Skocz do zawartości

Historia edycji

mufti

mufti

Z 15 lat temu stawiałem jeden z moich zbiorników (420l). Wtedy miałem podobnie - woda z podmianki od kogoś, skała taka i taka. Wpuściłem wówczas młode pokolce. Dzisiaj te same pokolce pływają nadal i dobrze się mają :)

Tak jak mówił VDR - zmierz NO2. Jak jest = 0 to nic rybciom nie będzie. A nawet przyspieszą wegetację bakteryjną.

Ponadto jest jeszcze jeden fakt, który często jest pomijany. Ryby w zbiorniku działają także jak małe pompy cyrkulacyjne. Pływając wszędzie w zakamarkach poprawiają tym samym cyrkulację wody w miejscach o słabszym przepływie :)

mufti

mufti

Z 15 lat temu stawiałem jeden z moich zbiorników (420l). Wtedy miałem podobnie - woda z podmianki od kogoś, skała taka i taka. Wpuściłem wówczas młode pokolce. Dzisiaj te same pokolce pływają nadal i dobrze się mają :)

Tak jak mówił VDR - zmierz NO2. Jak jest = 0 to nic rybciom nie będzie. A nawet przyspieszą wegetację bakteryjną.

Ponadto jest jeszcze jeden fakt, który często jest pomijany. Ryby w zbiorniku działają lepiej niż pompy cyrkulacyjne. Pływając wszędzie w zakamarkach poprawiają tym samym cyrkulację wody w miejscach o słabszym przepływie :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.