Skocz do zawartości

Historia edycji

Czubais

Czubais

10 minut temu, Arek77 napisał:

A jest coś takiego jak " gotowy przepis na mikro" ? To chyba się daje wg zużycia ....na podstawie testów. No chyba, że chodzi Ci o przepis na SBS (sól bez soli).... tylko czy to się opłaca?

Nie wiem czy to się opłaca, właśnie dodaje osobno wszystko co da się zmierzyć, ale chodzi mi o jakiś uniwersalny przepis (proporcje) na mikro których nie da się zmierzyć. Suplementuje się wg. zużycia np. Ca, ale trzeba wiedzieć jak zrobić taka miksturę.

Czubais

Czubais

9 minut temu, Arek77 napisał:

A jest coś takiego jak " gotowy przepis na mikro" ? To chyba się daje wg zużycia ....na podstawie testów. No chyba, że chodzi Ci o przepis na SBS (sól bez soli).... tylko czy to się opłaca?

Nie wiem czy to się opłaca, właśnie dodaje osobno wszystko co da się zmierzyć, ale chodzi mi o jakiś uniwersalny przepis (proporcje) na mikro których nie da się zmierzyć. Suplementuje się wg. zużycia np. Ca, ale trzeba wiedzieć jaki zrobić taka miksturę.

Czubais

Czubais

8 minut temu, Arek77 napisał:

A jest coś takiego jak " gotowy przepis na mikro" ? To chyba się daje wg zużycia ....na podstawie testów. No chyba, że chodzi Ci o przepis na SBS (sól bez soli).... tylko czy to się opłaca?

Nie wiem czy to się opłaca, właśnie dodaje osobno wszystko co da się zmierzyć, ale chodzi mi o jakiś uniwersalny przepis (proporcje) na mikro których nie da się zmierzyć. Suplementuje się się wg. zużycia np. Ca, ale trzeba wiedzieć jaki zrobić taka miksturę.

Czubais

Czubais

1 minutę temu, Arek77 napisał:

A jest coś takiego jak " gotowy przepis na mikro" ? To chyba się daje wg zużycia ....na podstawie testów. No chyba, że chodzi Ci o przepis na SBS (sól bez soli).... tylko czy to się opłaca?

Nie wiem czy to się opłaca, właśnie dodaje osobno wszystko co da się zmierzyć, ale chodzi mi o jakiś uniwersalny przepis (proporcje) na mikro których nie da się zmierzyć. I suplementują się się wg. zużycia np. Ca, ale trzeba wiedzieć jaki zrobić taka miksturę.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.