Skocz do zawartości

Historia edycji

drogba_37

drogba_37

We wcześniejszym temacie pisałem o akwarium 500 litrów jakie dostałem od brata, pytałem o śrubunki, przeloty, otwory w dnie i dzięki Wam temat jest już mi znany.

Teraz bardzo chciałbym Was prosić o pomoc w temacie czyszczenia akwarium. Akwarium jest z akrylu. Brat używał około 5 lat. Nie ma jakiś twardych rys, są takie nitki, widać że czyszczone jakimś ostrym czyścikiem. Ale przede wszystkim jest takie zmatowiałe, takie mleczne. Trochę czytałem na ten temat i są różne szkoły czyszczenia, np wkrętarka z nałożoną tarczą filcową i pasta polerska. Tylko rozmawiałem z facetem ze sklepu (robi też akwaria z akrylu) i mówił żebym był bardzo ostrożny, bo jak źle wypoleruje to jeszcze bardziej zmatowieje, generalnie trzeba mieć wprawę. Pytanie do Was czy ktoś juz to robił? Może polecić dobrą metodę? W ostateczności mogę wynająć firmę która mi to wykona odpłatnie, no ale przed tym krokiem chciałbym sam potestować.

drogba_37

drogba_37

We wcześniejszym temacie pisałem o akwarium 500 litrów jakie dostałem od brata, pytałem o śrubunki, przeloty, otwory w dnie i dzięki Wam temat jest już mi znany.

Teraz bardzo chciałbym Was prosić o pomoc w temacie czyszczenia akwarium. akwarium jest z akrylu. Brat uzywał około 5 lat. Nie ma jakis twardych rys, są takie nitki, widać że czyszczone jakimś ostrym czyścikiem. Ale przede wszystkim jest takie zmatowiałe, takie mleczne. Troche czytałem na ten temat i są różne szkoły czyszczenia, np wkrętarka z nałozona tarczą filcową i pasta polerska. Tylko rozmawiałem z facetem ze sklepu i mówił żebym vył bardzo ostrożny, bo jak źle wypoleruje to jeszcze bardziej zmatowieje, trzeba miec wprawę. Pytanie do Was czy ktoś juz to robił? Może polecić dobrą metodę? W ostateczności mogę wynając firmę która mi to wykona odpłatnie, no ale przed tym krokiem chciałbym sam potestować.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.