Skocz do zawartości

Historia edycji

drogba_37

drogba_37

Akwarium przywędrowało ze stanów dlatego akrylowe. Cały czas studiuje temat, na tym filmiku widac coś co mnie interesuje. Gość używa - Mothers Power Plastic, to pasta do polerki lamp samochodowych oraz Mothers PowerBall, narzedzie do polerki, facet chyba to na wiertarkę nałożył.

Removing Scratches from Acrylic Aquarium - YouTube

 

Edit: zakupiłem, kupę kasy kosztowało, mam nadzieję że będzie to warte. Dam znac o wynikach

Edit 2: kupiłem te w/w preparaty, oczyściłem akwarium z wierzchniego brudu porządna szmatka z mikrofibry i zaczałem polerowac wkrętarką, efekty sa bardzo dobre, fakt, trzeba to robic bardzo długo. Podejrzewam że na moje akwarium zejdzie z 7-10 godzim, a ręka boli po 10 minutach, bo trzeba wkrętarkę dosyć mocno przyciskać. ale za to efekty sa powalające, akryl czyściutki, jak nowy. miałem wczesniej akwa z opti i akrylowi do pięt nie sięga. Opti po 5 latach miało duzo rys i nic z tym sie nie zrobi. Akryl po tylu latach mozna przywrócić do stanu idealnego

 

drogba_37

drogba_37

Akwarium przywędrowało ze stanów dlatego akrylowe. Cały czas studiuje temat, na tym filmiku widac coś co mnie interesuje. Gość używa - Mothers Power Plastic, to pasta do polerki lamp samochodowych oraz Mothers PowerBall, narzedzie do polerki, facet chyba to na wiertarkę nałożył.

Removing Scratches from Acrylic Aquarium - YouTube

 

Edit: zakupiłem, kupę kasy kosztowało, mam nadzieję że będzie to warte. Dam znac o wynikach

 

drogba_37

drogba_37

Akwarium przywędrowało ze stanów dlatego akrylowe. Cały czas studiuje temat, na tym filmiku widac coś co mnie interesuje. Gość używa - Mothers Power Plastic, to pasta do polerki lamp samochodowych oraz Mothers PowerBall, narzedzie do polerki, facet chyba to na wiertarkę nałożył.

Removing Scratches from Acrylic Aquarium - YouTube

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.