Skocz do zawartości

Historia edycji

orzechopcja

orzechopcja

Witam,  mój zbiornik 250L samp 130L wody w obiegu będzie około 290-300L , Super by było :D zbiornik kupiłem z szafką i sampem  i jakaś pompa obiegowa tunze 2400L/h . Na razie walczę z przywróceniem hydrauliki do ładu bo poprzedni właściciel pokleił tak ze dziada z babą tam brakuje , myślę ze się uda. Kompletnie pozbyłem sie wszystkiego z poprzednich zbiorników no grzałkę znalazłem ;)

Ps. Jak cos daj znak na pw pozdrawiam Krzysiek

 

158893806_812173319655039_818322148687961152_n.jpg

orzechopcja

orzechopcja

Witam,  mój zbiornik 250L samp 130L wody w obiegu będzie około 290-300L , Super by było :D zbiornik kupiłem z szafką i sampem  i jakaś pompa obiegowa tunze 2400L/h . Na razie walczę z przywróceniem hydrauliki do ładu bo poprzedni właściciel pokleił tak ze dziada z babą tam brakuje , myślę ze się uda. Kompletnie pozbyłem sie wszystkiego z poprzednich zbiorników no grzałkę znalazłem ;)

Ps. Jak cos daj znak na pw pozdrawiam Krzysiek

orzechopcja

orzechopcja

Witam,  mój zbiornik 250L samp 130L wody w obiegu będzie około 290-300L , Super by było :D zbiornik kupiłem z szafką i sampem  i jakaś pompa obiegowa tunze 2400L/h . Na razie walczę z przywróceniem hydrauliki do ładu bo poprzedni właściciel pokleił tak ze dziada z babą tam brakuje , myślę ze się uda. Kompletnie pozbyłem sie wszystkiego z poprzednich zbiorników no grzałkę znalazłem ;)

Ps. Jak cos daj znak na pw pozdrawiam Krzysiek

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.