Skocz do zawartości

Historia edycji

Gato

Gato

Cześć,

Otóż mam problem ze zmętnienem wody w baniaczku.

Od pazdziernika 2020r obniżałem NO3= 25 (salifert) i Po4= 0.5 (hanna). Początkiem lutego br. wyzerowałem no3 i po4. Użyłem do tego rowy i wódki + bakterie equo.

Od tego czasu zmętniała woda. Myślałem, że to zakwit, który pojawił się po wódce. 

Od 3 tyg w wodzie leży węgiel ale bez efektów. Od 08.03.2021 w akwarium pracuje lampa uv ale efekty są słabe. Wieczorami woda robi się, powiedzmy że normalna a w ciągu dnia widac mgięłke.

Ktoś z Was miał może podobny problem ? 

NO3 - 2

Po4- 0.03

Kh-8.3

Mg- 1300

Ca- 390

https://zapodaj.net/3979235f5b9ba.jpg.html

Gato

Gato

Cześć,

Otóż mam problem ze zmętnienem wody w baniaczku.

Od pazdziernika 2020r obniżałem NO3= 25 (salifert) i Po4= 0.5 (hanna). Początkiem lutego br. wyzerowałem no3 i po4. Użyłem do tego rowy i wódki + bakterie equo.

Od tego czasu zmętniała woda. Myślałem, że to zakwit, który pojawił się po wódce. 

Od 3 tyg w wodzie leży węgiel ale bez efektów. Od 08.03.2021 w akwarium pracuje lampa uv ale efekty są słabe. Wieczorami woda robi się, powiedzmy że normalna a w ciągu dnia widac mgięłke.

Ktoś z Was miał może podobny problem ? 

NO3 - 2

Po4- 0.03

Kh-8.3

Mg- 1300

Ca- 390

 

Gato

Gato

Cześć,

Otóż mam problem ze zmętnienem wody w baniaczku.

Od pazdziernika 2020r obniżałem NO3= 25 (salifert) i Po4= 0.5 (hanna). Początkiem lutego br. wyzerowałem no3 i po4. Użyłem do tego rowy i wódki + bakterie equo.

Od tego czasu zmętniała woda. Myślałem, że to zakwit, który pojawił się po wódce. 

Od 3 tyg w wodzie leży węgiel ale bez efektów. Od 08.03.2021 w akwarium pracuje lampa uv ale efekty są słabe. Wieczorami woda robi się, powiedzmy że normalna a w ciągu dnia widac mgięłke.

Ktoś z Was miał może podobny problem ? 

NO3 - 2

Po4- 0.03

Kh-8.3

Mg- 1300

Ca- 390

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.