Skocz do zawartości

Historia edycji

paatryk22

paatryk22


Edit

Cześć, mam kilka pytań na temat zestawu, który planuje odpalić za jakiś miesiąc do dwóch. 

Ze sprzętu to tak: 

  • zamówione akwarium 60x30x35 (będzie za około miesiąc)
  • oświetlenie 2x Spectra 30W (jadą od wschodnich przyjaciół) 
  • filtr Seachem Tidal 55 (kupiony jednodniowy, z 5 letnia gwarancja) za 130 zł 

Z pozostałych sprzętów chciałbym zapytać jakie polecacie? Falownik, grzałka, media do kaskady? 
EDIT: wybór padł na:

  • Aquael Fix 2 50W
  • Jebao SW-4
  • media: Aquaforest Life Bio Fil + wata
     

Posiadam filtr RO3, ale do wymiany już mam wkłady oraz membranę i tutaj pytanie czy mogę łatwo dołączyć do niego demineralizator? 
 

Sucha skala według obliczeń powinna być w ilości 6-8 kg? Jakiej firmy polecacie? 
 

Polecacie może jakieś sklepy z akwarystyką morską na Śląsku? Aktualnie byłem w E-Zoa u Pani Ewy :) 

 

Z góry dziękuje za pomoc i odpowiedzi. Jak już dotrze do mnie szkiełko, odpalę temat w naszych akwariach.  

paatryk22

paatryk22

Cześć, mam kilka pytań na temat zestawu, który planuje odpalić za jakiś miesiąc do dwóch. 

Ze sprzętu to tak: 

- zamówione akwarium 60x30x35 (będzie za około miesiąc)

- oświetlenie 2x Spectra 30W (jadą od wschodnich przyjaciół) 

- filtr Seachem Tidal 55 (kupiony jednodniowy, z 5 letnia gwarancja) za 130 zł 

Z pozostałych sprzętów chciałbym zapytać jakie polecacie? Falownik, grzałka, media do kaskady? 
 

Posiadam filtr RO3, ale do wymiany już mam wkłady oraz membranę i tutaj pytanie czy mogę łatwo dołączyć do niego demineralizator? 
 

Sucha skala według obliczeń powinna być w ilości 6-8 kg? Jakiej firmy polecacie? 
 

Polecacie może jakieś sklepy z akwarystyką morską na Śląsku? Aktualnie byłem w E-Zoa u Pani Ewy :) 

 

Z góry dziękuje za pomoc i odpowiedzi. Jak już dotrze do mnie szkiełko, odpalę temat w naszych akwariach.  

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.