Skocz do zawartości

Historia edycji

paatryk22

paatryk22


.

2 godziny temu, Arek77 napisał:

Ja używam tego typu urządzenia, od pompy obiegowej, poprzez cyrkulatory na pompie dozującej kończąc (Jebao, Aqua Nova, Hsbao, Jecod to wg.  mnie to samo). Powiem tak.... jak dla mnie spełniają swoje zadania i jeszcze...,odpukać, nic się nie zepsuło. Czy są głośne???... są słyszalne, ale jak dla mnie ok.  Jak to wygląda w porównaniu z urządzeniami z innej półki cenowej....nie wiem, nie mam porównania.

Dobra, pooglądałem typowo cyrkulatory i stwierdzam, że finanse finansami, ale jak mam kupić JVP i za jakiś czas wymieniać na lepszy to wolę odpalić akwarium chociażby miesiąc później, ale na dosyć fajnych urządzeniach i mieć je już przyszłościowo. Wybór padł na Jebao SW-4 (cenowo 177 zł także troszkę więcej niż Hydor aczkolwiek większa moc i sterownik) - zamówiony. 

Co do mediów w Tidalu 55 to wybór padnie na Aquaforest Life Bio Fil + wata. 

Także dzięki wielkie za pomoc :) Jak będę miał jeszcze jakieś pytania to napisze pod tym postem żeby nie robić bałaganu na forum, a może i inni znajdą jakąś pomoc na początek :) 

 

paatryk22

paatryk22

1 godzinę temu, Arek77 napisał:

Ja używam tego typu urządzenia, od pompy obiegowej, poprzez cyrkulatory na pompie dozującej kończąc (Jebao, Aqua Nova, Hsbao, Jecod to wg.  mnie to samo). Powiem tak.... jak dla mnie spełniają swoje zadania i jeszcze...,odpukać, nic się nie zepsuło. Czy są głośne???... są słyszalne, ale jak dla mnie ok.  Jak to wygląda w porównaniu z urządzeniami z innej półki cenowej....nie wiem, nie mam porównania.

Dobra, pooglądałem typowo cyrkulatory i stwierdzam, że finanse finansami, ale jak mam kupić JVP i za jakiś czas wymieniać na lepszy to wolę odpalić akwarium chociażby miesiąc później, ale na dosyć fajnych urządzeniach i mieć je już przyszłościowo. Wybór padnie na 90% na Jebao SW-4 (cenowo 170 zł także troszkę więcej niż Hydor aczkolwiek większa moc i sterownik).

Co do mediów w Tidalu 55 to wybór padnie na Aquaforest Life Bio Fil + wata. 

Także dzięki wielkie za pomoc :) Jak będę miał jeszcze jakieś pytania to napisze pod tym postem żeby nie robić bałaganu na forum, a może i inni znajdą jakąś pomoc na początek :) 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.