Skocz do zawartości
Detrand

[S} troszeczkę sprzętu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ponieważ po przeprowadzce został mi tylko jeden zbiornik mam do sprzedanie troszeczkę sprzętu:

- 2x Aqua Medic - SP 3000 cena za sztukę min. 150 zł Rezerwacja!!

- 1x Reaktor na wzór Deltec (idealne replika Deltec - Kalkreaktor serii PF1000– oryginalna pompa) u mnie działał w akwa 1200L był wystarczający nadaje się do zbiorników od 300 litr. do 1200 litr. cena min. 700 zł

- 1x Mieszacz własnej produkcji o tej samej wydajności cena min. 350 zł

- 2x Komputer Lajon 120 cena za sztukę min 220 zł zostal 1

- 1x Sterownik do pompy TUNZE 7091 cena min. 130 zł

- Butla CO2 zestaw (wysokość około 1,5 metra) cena za zestaw min. 300zł

Zainteresowanych proszę na prv, wybranych produktów przęśle zdjęcia, możliwość obejrzenia w warszawie oraz oczywiście preferowany odbiór osobisty. Wszystko w pełni sprawne.

Pozdrawiam

Andrzej

GG: 55 70 0 38 podam kom. 508021732


Pozdrawiam ------------------------------------------------------ AKWA 180 DL x 60 WY x 80 SZ - SUMP 100 DL 50 WY 70 SZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lajony z elektrodami ??


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
alef :

lajony z elektrodami ??

Mam elektrody, ale nie polecam używanych lepiej kupić nowe:)


Pozdrawiam ------------------------------------------------------ AKWA 180 DL x 60 WY x 80 SZ - SUMP 100 DL 50 WY 70 SZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rezerwacja sp3000 wstepnie reszta na gg


akwarium 150x50x50,

Sump 120x40x40

Oświetlenie : Aqua Medic 2x150W HQI + 2x54 T5

Cyrkulacja : Tunze

Obieg : Tunze 1073.040

Sterowanie : Profilux II

Reaktor wapnia : Deltec FP509

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Detrand - to Twój baniak na zdjęciu ?


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
joopa :

@Detrand - to Twój baniak na zdjęciu ?

Mam nadzieje że pamiętacie o zabezpieczeniu GG, jak nie mam Cię na liście a jestem niedostępny to niedostaje wiadomości jak przejdę w online :D

PS. Nie to nie mój baniak (uważam jedynie ze najładniejszy)a porad nie udzielam w akwarium morskim porady są zbędne, strona stara bardzo przepraszam jak kogoś uraziłem:P

A jak co to zapraszam zobaczysz mój:P młodszy ale niedużo mu brakuje do tego na zdjęciu:P


Pozdrawiam ------------------------------------------------------ AKWA 180 DL x 60 WY x 80 SZ - SUMP 100 DL 50 WY 70 SZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego Detrand zgadzam sie z tym że to nie jest fotka Twojego zbiornika ta którą masz na Swojej stronce ponieważ jest to moje akwarium jakiś czas temu jeśli już chciałeś zamieścić którąś z fotek na stronce to wypadało by przynajmniej zapytać właściciela zdjęcia czy wyraza zgodę na to a tak to jest zwykła kradzież i tyle nie ładnie


[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
adamoo :

Witam kolego Detrand zgadzam sie z tym że to nie jest fotka Twojego zbiornika ta którą masz na Swojej stronce ponieważ jest to moje akwarium jakiś czas temu jeśli już chciałeś zamieścić którąś z fotek na stronce to wypadało by przynajmniej zapytać właściciela zdjęcia czy wyraza zgodę na to a tak to jest zwykła kradzież i tyle nie ładnie

Ok. przepraszam, jeśli ci tak przeszkadza strony nie rozwijam wiec ja usuwam to miała być fotka na początek. Jeszcze raz przepraszam w poniedziałek jak będę przy serwerze usunę ja.


Pozdrawiam ------------------------------------------------------ AKWA 180 DL x 60 WY x 80 SZ - SUMP 100 DL 50 WY 70 SZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. proszę nie rozwijać tego tematu myślę ze to szkoda czasu jeśli jest ktos zainteresowany poroszę o telefon.


Pozdrawiam ------------------------------------------------------ AKWA 180 DL x 60 WY x 80 SZ - SUMP 100 DL 50 WY 70 SZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:drink:haha

Ten sterownik to pod 6000, 6100, 6200, czy pod wszystkimi dziala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:szok


Pozdrawiam ------------------------------------------------------ AKWA 180 DL x 60 WY x 80 SZ - SUMP 100 DL 50 WY 70 SZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.