Skocz do zawartości

Historia edycji

paatryk22

paatryk22

Siemanko! 

Trochę czasu mnie tutaj nie było :( Praca, wyjazdy, teraz uczelnia, ale cały czas działam i pomimo problemów, które towarzyszyły mi od samego początku udało się wyprowadzić zbiorniczek na bardzo fajną i prostą! :D Była walka z cyjano, dino i ogółem glonami wszelkiego rodzaju. Po kilku wizytach u Pani Ewy w e-zoa i używaniu Brightwella Microbacter Clean wszystko ładnie poschodziło :) 

Już mam w głowie pomysł i plan na większy i na 99% do tego dojdzie. Co prawda dopiero pod koniec roku/przełom nowego. W planie jest kosteczka 60x60x50 lub 90x45x45 + sump. Jeszcze się cały czas zastanawiam na co padnie wybór. 

Wracając do tematu to pojawiło się kilka nowych korali: 

- Caulastrea Fluo

- Xenia

- Anthelia

- Zoanthusy

- jeszcze jedna Euphyllia (jestem na ich punkcie chory)

Seriatopora, która o dziwo bardzo fajnie się trzyma :D 

Przez 2 miesiące żyłem bez odpieniacza, ponieważ Resun wariował. 1 podmianka w tygodniu 5 litrów i wszystko śmiga do dzisiaj :D Wczoraj przyjechał do mnie Tunze 9004 DC. Tutaj mam pytanko, na jaką moc ustawić go żeby nie przesadzić? Aktualnie pracuje na 30% i mam wrażenie, że jest optymalnie :)

Na co dzień dozuje jod, stront i AF Build na zmianę z fito. 

 

Podsyłam kilka fotek i lecę podmieniać wodę :) 

 

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

paatryk22

paatryk22

Siemanko! 

Trochę czasu mnie tutaj nie było :( Praca, wyjazdy, teraz uczelnia, ale cały czas działam i pomimo problemów, które towarzyszyły mi od samego początku udało się wyprowadzić zbiorniczek na bardzo fajną i prostą! :D Była walka z cyjano, dino i ogółem glonami wszelkiego rodzaju. Po kilku wizytach u Pani Ewy w e-zoa i używaniu Brightwella Microbacter Clean wszystko ładnie poschodziło :) 

Już mam w głowie pomysł i plan na większy i na 99% do tego dojdzie. Co prawda dopiero pod koniec roku/przełom nowego. W planie jest kosteczka 60x60x50 lub 90x45x45 + sump. Jeszcze się cały czas zastanawiam na co padnie wybór. 

Wracając do tematu to pojawiło się kilka nowych korali: 

- Caulastrea Fluo

- Xenia

- Anthelia

- Zoanthusy

- jeszcze jedna Euphyllia (jestem na ich punkcie chory)

Seriatopora, która o dziwo bardzo fajnie się trzyma :D 

Przez 2 miesiące żyłem bez odpieniacza, ponieważ Resun wariował. 1 podmianka w tygodniu 5 litrów i wszystko śmiga do dzisiaj :D Wczoraj przyjechał do mnie Tunze 9004 DC. Tutaj mam pytanko, na jaką moc ustawić go żeby nie przesadzić? Aktualnie pracuje na 30% i mam wrażenie, że jest optymalnie :)

Na co dzień dozuje jod, stront i AF Build na zmianę z fito. 

 

Podsyłam kilka fotek i lecę podmieniać wodę :) 

 

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.