Skocz do zawartości

Historia edycji

paatryk22

paatryk22

 

Godzinę temu, 0rzech napisał:

@paatryk22 świetny zbiornik i cały wątek na forum !
Pisząc o e-zoa masz na myśli K-ce obroki ? Ja dopiero zaczynam i kopiąc po internecie narazie znalazłem tylko erybke w Zabrzu i właśnie e-zoa.

Dzięki wielkie :) 

 

Tak mam na myśli na Obroki. Bardzo fajny sklepik i fajnie można się poradzić. Nie wciskają nic na sile, a niestety w Erybce już zdarzyło mi się, że pchali wręcz na siłe niektóre produkty. Od ponad roku jeżdżę tylko do Pani Ewy i nie mam problemów x niczym :) 
 

Przy okazji dorzucę do posta fotkę :) 

spacer.png

paatryk22

paatryk22

Dzięki wielkie :) 

 

Tak mam na myśli na Obroki. Bardzo fajny sklepik i fajnie można się poradzić. Nie wciskają nic na sile, a niestety w Erybce już zdarzyło mi się, że pchali wręcz na siłe niektóre produkty. Od ponad roku jeżdżę tylko do Pani Ewy i nie mam problemów x niczym :) 

Godzinę temu, 0rzech napisał:

@paatryk22 świetny zbiornik i cały wątek na forum !
Pisząc o e-zoa masz na myśli K-ce obroki ? Ja dopiero zaczynam i kopiąc po internecie narazie znalazłem tylko erybke w Zabrzu i właśnie e-zoa.

Dzięki wielkie :) 

 

Tak mam na myśli na Obroki. Bardzo fajny sklepik i fajnie można się poradzić. Nie wciskają nic na sile, a niestety w Erybce już zdarzyło mi się, że pchali wręcz na siłe niektóre produkty. Od ponad roku jeżdżę tylko do Pani Ewy i nie mam problemów x niczym :) 
 

Przy okazji dorzucę do posta fotkę :) 

spacer.png

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.